SEČA FAVORITA U ŠPANIJI: Dmitrovićeva RAMPA Valensiji, Maksimovićev Hetafe to ipak nije uspeo da iskoristi (VIDEO)

28.04.2019. 18:21
Marko Dmitrović
Marko Dmitrović / Izvor: Reuters
35. kolo Primere.

Nedeljno popodne u 35. kolu španske Primere obeležili su porazi tomova koje se bore za mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona naredne sezone. Dmitrovićev Eibar je slavio na "Mestalji" pogotkom Čarlsa u 93. minutu. Sevilja je poražena u Đironi, takođe minimalnim rezultatom, dok kikseve konkurenata nije uspeo da iskoristi Hetade, Nemanje Maksimovića koji je izgubio na "Anoeti" od Real Sosijedada (2:1).

LALATOVIĆ NEMA DILEMU: Harizmatični trener OTKRIO u kom klubu bi nastavio karijeru! (FOTO)

SADA JE JASNIJE: Ako Milojević ode, evo da li će ga Mihajlović zameniti! Ovo je njegova ŽELJA (FOTO)

ŠTA ĆE GROBARI REĆI NA OVO? Na pragu je još jedan ODLAZAK iz Humske, ali... (FOTO)

Eibar je odigrao sjajan meč na gostovanju Valensiji. Sigurnost ekipi ulivale su odlične odbrane reprezentativca Srbije koji je u nekoliko navrata sprečio domaće da dođu do prednosti. Gosti su uputili 13 udaraca ka golu Neta, od kojih je poslednji završio iza njegovih leđa. Igrao se treći minut nadoknade kada je levi bek domaćih Gaja napravio kardinalnu grešku loše izbacivši loptu, što je iskoristio Čarls i doneo Eibaru pobedu.

Sevilja je poražena na drugom uzastopnom gostovanju. Jedini strelac za Đironu bio je Portu u 62. minutu, a u nadoknadi vremena pocrveneo je Ever Banega, argentinski vezista koji je izgubio živce. Andalužani u sledećem meču dočekuju Leganjes u utakmici koju moraju da dobiju kako bi zadržali realne šanse za plasman u elitu naredne sezone.

MILIJAŠ OTVORIO DUŠU: Evo kako je DOŽIVEO transparent Delija upućen Saši Iliću

IVANOVIĆ GA JE ZAPAMTIO: Konačno je neko ujeo i Luisa Suareza (FOTO)

BOLESNO: Na internetu se pojavile slike mrtvog Sale, policija pokrenula istragu (FOTO)

Treći meč današnjeg programa odigran je u Sosijedadu, gde je domaći Real rutinski porazio Hetafe sa 2:1. Bolju igru domaći su krunisali preko Vilijama Hozea sa bele tačke i Ojazabala, dok je klub iz predgrađa Madrida uspeo samo da ublaži poraz pogotkom Saiza, minut pre kraja susreta. Nemanja Maksimović proveo je na terenu svih 90 minuta u porazu svoje ekipe, koja je ostala izjednačena na deobi četvrtog mesta sa Seviljom, dok Valensija zaostaje tri boda za njima.

Nedeljni program u La Ligi zatvaraju Real Madrid i Rajo Valjekano na "Valjekasu" od 20 i 45, dok se od 18:30 sastaju Viljareal i Hueska. Kolo zatvaraju Betis i Espanjol u meču koji se igra sutra.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, atraktivna navijačica na hokejaškim mečevima