ŠEFE, HVALA TI ZA SVE: Fudbaleri TSC-a igrali i pobedili u Inđiji za Zoltana Saba

17.12.2020. 15:11
FK TSC
FK TSC / Izvor: MN Press
Sa očima punim suza.

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole ostvarili su pobedu u 19. kolu Superlige Srbije pošto su u Inđiji savladali domaćina sa 3:0.

Meč u Inđiji počeo je minutom ćutanja za prerano preminulog trenera tima iz Bačke Topole Zoltana Saba. Igrači TSC-a su na teren izašli u majicama sa likom pokojnog trenera i natpisom "Hvala ti za sve šefe", dok su im oči bile pune suza, o čemu više možete da pročiate OVDE.

Toliko je lako da može svako – Osvoji 1.500 dinara JEDNIM KLIKOM!

Sahrana Zoltana Saba u petak

GOLMAN KLEKNUO DOK JE BRANIO PENAL: Ono što je zatim uradio ZAPALILO je planetu, takav CAR se rađa jednom u 100 godina (VIDEO)

Vidno potrešen tim iz Bačke Topole je sjajno počeo utakmici u Inbđiji poveo već u četvrtom minutu golom kapitena Saše Tomanovića.

Odličnu igru u prvom delu meča TSC je krunisao još jednim pogotkom, ovoga puta pogodio je Jug Stanojev u 38. minutu.

U strelce se upisao i nekadašnji kapiten Crvene zvezde Marko Petković u 67. minutu i tako postavio konačan rezultat u Inđiji.

Inđija se nakon poraza nalazi na 16. mestu Superlige sa 18 bodova iz 19 mečeva, dok je TSC 12. sa 24 boda i utakmicom manje.