4°C
19.04.2024.
117.1484
109.6792

SENZACIJA U KUPU SRBIJE: Pobedili su Partizan u Humskoj, a onda ISPALI od njihove FILIJALE!

09.10.2019. 17:43
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
U Novom Sadu iz dvojke u keca.

Fudbaleri Voždovca napravili su ogromno iznenađenje u prethodnom kolu Superlige Srbije, kada su savladali Partizan u Humskoj, a već danas doživeli nokaut na svom stadionu pošto su poraženi u odloženom meču šesnaestine finala Kupa Srbije od filijale crno-belih ekipe Teleotika posle penal serije 7:8 (2:2, 0:1).

IZ PRVE RUKE: Poznato gde i kada će se igrati meč Trepča - Crvena zvezda

KUP SRBIJE: Partizan ŠESTICOM protutnjao kroz Grošnicu! Ivanović se RASPUCAO!

NIŠLIJE ZAVRŠILE NAJVEĆI TRANSFER: Pao najvažniji POTPIS na Čairu!

Sjajna utakmica viđena je u Zaplanjskoj, Optičari su i poveli u 13. minutu golom Uroša Kneževića, ali su Zmajevi do potpunog preokreta došli golovima Ognjena Krasića (46.) i Živojinovića u 71. minutu.

I kada se činilo da će Voždovac opravdati epitet favorita, Čolić je tri minuta pre kraja izjednačio na 2:2 i odveo meč do izvođenja penala.

Strelci su bili nepogrešivi u prvih sedam serija, da bi u osmoj golman Teleoptika odbranio udarac, a zatim gosti novim pogotkom sa bele tačke izborili prolaz u osminu finala Kupa Srbije.

Sa dva gola za 12 minuta, Proleter je preokretom eliminisao Javor u Novom Sadu. Gosti su poveli preko Pavišića u 42. minutu, ali su domaći pogocima u 53. i 65. obezbedili plasman među 16 najboljih ekipa.

Osim Partizana, Slanobaraca i Teleoptika, ulazak u osminu finala od ranije su obezbedili: Mladost Lučani, Čukarički, OFK Beograd, Radnički Niš, Inđija, TSC, Sinđelić, Vojvodina, OFK Bačka, Mačva, Spartak i Radnik.

Poslednji učesnik biće poznat posle meča Trepča - Crvena zvezda, koji će se odigrati u četvrtak (15), na stadionu Sportskog centra FSS u Staroj Pazovi.

Pogledajte kako izgleda ukrajinska teniserka Elina Svitolina.

STEVANOVIĆ ZA 21 MILION EVRA? Oglasili se iz Partizana i raspalili MAŠTU Grobara

ŠTA JOŠ MOGU DA NAM ZABRANE? Oglasio se direktor Trepče i poslao EMOTIVNU poruku Srbima sa Jarinja

DEBI MEĐU ORLOVIMA: Tumbaković NAKNADNO pozvao jednog od NAJBOLJIH u Superligi (VIDEO)

ZANIMLJIVO ZA PARTIZANOVCE: O Kazahstanu, rođendanu JSD, glumi Miloševića... (VIDEO)