8°C
18.04.2024.
117.1484
109.6792

SERGEJ KRUNISAO POBEDU LACIJA: Metež na Olimpiku, svirani penali, a šampion prokockao prednost i poklekao

16.10.2021. 20:54
Lacio
Lacio / Izvor: Profimedia
Uzbudljiv susret.

Fudbaleri Lacija savladali su na Olimpiku sa 3:1 aktuelnog prvaka Italije, ekipu Intera posle preokreta u utakmici osmog kola Serije A.

ZAGREB SLAVI SRBINA! Dinamo gubio tri gola razlike u velikom derbiju, a onda je naš napadač spasao tim

KAKAV TIM! Mbape predvodi najboljih 11 koji na leto ostaju bez ugovora, na spisku još deset zvezda

BUNDESLIGA: Dortmund očekivano savladao Majnc, Ajntraht bez bodova kod kuće

"Neroazure" u vođstvo je doveo Ivan Perišić iz penala u 12. minutu, pošto je poslao loptu u jednu, a Pepea Rejnu u drugu stranu.

Prethodno je Elseid Hisaj u kaznenom prostoru oborio Nikola Barelu, zbog čega je sudija pokazao na belu tačku.

Rezultat je poravnao Ćiro Imobile takođe sa 11 metara, nakon što je Alesandro Bastoni igrao rukom posle šuta Patrika.

Preokret Laciju je doneo Felipe Anderson u 81. minutu, ali je posle tog gola usledio opšti metež. Igrače Intera je iznerviralo to što je njihov saigrač Federiko Dimark ostao na travi, a nebesko plavi nisu izbacili loptu, dok je epilog svega bio baš taj gol.

Na kraju, konačan rezultat je u prvom minutu sudijske nadoknade postavio Sergej Milinković-Savić nakon centaršuta Luisa Alberta iz slobodnog udarca.