SERIJA A: Goleada na meču Torina i Lacija, Saša Lukić MAESTRALNO pogodio (VIDEO)

26.05.2019. 17:15
Saša Lukić
Saša Lukić / Izvor: Profimedia
Sjajna partija Bikova.

Fudbaleri Torina slavili su na otvaranju nedeljnog programa Serije A protiv Lacija 3:1, a strelac drugog pogotka za Bikove bio je Saša Lukić.

Svi golovi u Torinu pali su u drugom delu meča. Domaći su poveli preko Iaga Falkea u 51. minutu, a Lukić je povisio na 2:0 dva minuta kasnije. Sredinom drugog dela Ćiro Imobile je smanjio rezultat, ali je De Silvestri deset minuta pre kraja susreta postavio konačan rezultat.

DELIJE U TRANSU: Ljubimac zvezdaša je SLOBODAN IGRAČ (FOTO)

TRAGEDIJA: Preminuo MLADI srpski košarkaš i bivši reprezentativac

OVO ĆE ZANIMATI GROBARE: Rasplet u Rusiji, poznato da le će Partizan biti NOSILAC u plej-ofu za Ligu Evrope

Torino je izveo sjajan kontranapad u 53. minutu. Lukića je Meite spojio sa golom, a srpskom reprezentativcu nije bilo teško, nakon što je obišao golmana, da pošalje loptu u mrežu.

Torino je završio sedmi, Lacio poziciju iza u Seriji A, ali su Nebeskoplavi preko Kupa Italije obezbedio plasman u Ligu Evrope. Večeras su na programu ostali mečevi italijanskog prvenstva gde će se voditi velika borba za plasman u Ligu šampiona.

Pogledajte kako izgleda Natalija Ilić, devojka reprezentativca Srbije Sergej Milinković-Savića