SERIJA A: Jedan Srbin se RADOVAO, a drugi POCRVENEO u derbiju Rima (VIDEO)

02.03.2019. 22:49
Aleksandar Kolarov
Aleksandar Kolarov / Izvor: Reuters
Ubedljivo.

Fudbaleri Lacija savladali su u derbiju 26. kolu Serije A velikog rivala Romu sa 3:0. Ubedljivom igrom Nebesko-plavi očitali su lekciju Vučici i prišli im na tabeli na samo tri boda.

ZA NJIH NEMA DILEME: Sudijska komisija FSS EKSPRESNO PRESUDILA o spornim MOMENTIMA sa Derbija (FOTO)

Domaćin je poveo u 12. minutu golom Koree, da bi u 72. isti igrač iznudio penal, a siguran realizator najstrože kazne bio je Imobile, dupliravši prednost Lacijala.

Konačan rezultat postavio je Kataldi u 88. minutu. Prethodno je reprezentativac Srbije Sergej Milinković-Savić povukao akciju, da bi na povratnu loptu Kataldi pogodio levi ugao golmana Olsona.

Kapiten Orlova Aleksandar Kolarov zaradio je isključenje, zbog dva žuta kartona koje je dobio u sudijskoj nadoknadi vremena.

SERIJA A - 26. KOLO

Petak

Kaljari - Inter 2:1 (2:1)

/Čepiteli 31, Pavoleti 43 – Matinez 38/

Subota

Empoli - Parma 3:3 (1:2)

/Del Orko 18, Kaputo 59 penal, Alveš 90+1 autogol - žervinjo 13, Rigoni 45+1, Kucka 82/

Milan - Sasuolo 1:0 (1:0)