JOVIĆ I SERGEJ SLAVE, MIHA TUGUJE: Lud dan na "Čizmi", Srbi pogađali i asistirali (VIDEO)

14.08.2022. 20:47
Sergej Milinković-Savić
Sergej Milinković-Savić / Izvor: Profimedia
Nije imao sreće Kremoneze, a nije ni Bolonja.

Luka Jović je debitovao u Fiorentini golom, a njegov tim je u dramatičnom meču slavio protiv Kremonezea, u meču u kojem je bio veliki favorit – 3:2.

DOBAR FUDBAL, JOŠ BOLJA TENZIJA: Čelsi i Totenhem remizirali, Tuhel i Konte se UMALO POBILI (VIDEO)

TADIĆU, PREŠAO SI IGRICU: Navijači Ajaksa mu NA SRPSKOM uputili poruku! Jasan uticaj Mitra Mirića (FOTO)

DVOJICI IGRAČA KROZ NOGE: Luka Jović već udara iz svih oružja - odmah pogodak u Seriji A (VIDEO)

Počelo je vrlo dobro za Violu, u 16. minutu Bonaventura je na dodavanje Kuamea pogodio, ali je samo tri minuta kasnije izjednačio Okereke.

Erupciju oduševljena izazvao je pogodak Luke Jovića na asistenciju Sotila u 34. minutu, a činilo se da će Fiorentina lako do celog plena, posebno kad je isključen Eskalante u finišu prvog poluvremena.

Ipak, i sa igračem manje Kremoneze je bio vrlo opasan, a u 68. minutu je izjednačio preko Bjanketija. Kad su svi očekivali kraj susreta, u petom minutu nadoknade veliku pobedu Fiorentini doneo je Mandragora.

Mnogo vatre bilo je na "Olimpiku", gde je Lacio posle preokreta osvojio sva tri boda protiv Bolonje – 2:1. Sve je krenulo prema planovima gostujućeg tima, već u šestom minutu dobili su igrača više, isključen je Maksimiano.

Arnautović je ekipu Siniše Mihajlovića doveo u vođstvo iz jedanaesterca u 38. minutu, ali je Sumaoro potom dobio drugi žuti karton, pa se do kraja igralo “deset na deset”.

U takvom odnosu snaga bolje se snašao Lacio, koji je najpre izjednačio autogolom De Silvestrija u 68. minutu, a potom kompletirao preokret kad je Imobile pogodio u 79. minutu na dodavanje Sergeja Milinković-Savića.