POBEDA PO MURINJOVOM RECEPTU: Milinković-Savić kapitulirao na Olimpiku, tri boda ostaju Romi (VIDEO)

28.11.2021. 20:12
Žoze Murinjo
Žoze Murinjo / Izvor: Reuters
Minimalac za tri boda.

Fudbaleri Rome pobedili su Torino kod kuće 1:0 u 14. kolu Serije A i upisali drugi uzastopni trijumf, posle isto toliko poraza zaredom.

DA LI STE VIDELI KAKVU BOMBU PORED SEBE IMA JOVIĆ? Navijači Partizana mu skidaju kapu, Iva je PRELEPA (FOTO)

"MORAŠ DA SE MUČIŠ!" Stanojević je posle Voždovca najviše o NJEMU pričao

RUTINSKI I RELAKSIRANO: Zvezda savladala Spartak, Ben pogodio dvaput - jednom KOMIČNO (VIDEO)

Temi Ejbraham doneo je slavlje ekipi Žozea Murinja u 32. minutu meča na Olimpiku. Engleski napadač je iskoristio asistenciju Henriha Mhitarjana i preciznim udarcem matirao Vanju Milinković-Savića za četvrti pogodak u novom klubu.

Mogao je doskorašnji špic Čelsija lako i do petog gola, ali je u finišu poluvremena Milinković-Savić izašao kao pobednik.

Vučica je u drugom poluvremenu potpuno prepustila loptu Bikovima, koji su imali čak 71 odsto poseda. Ipak, „murinjovska“ odbrana sačuvala je mrežu i donela tri boda Rimljanima.

Roma je peta na tabeli sa 25 bodova, tri manje od četvrtoplasirane Atalante. Torino je 13. sa 17 poena.