SERIJA A: Torino sa 10 igrača jedva sačuvao bod

02.12.2021. 21:29
Vanja Milinković Savić
Vanja Milinković Savić / Izvor: Profimedia
Uzbudljiva utakmica.

Torino je imao sve u svojim rukama, rano vođstvo, odličnu igru, ali crveni karton je sve poremetio. Na kraju, Bikovi su protiv Empolija na svom terenu u meču 15. kola Serije A izvukli samo bod - 2:2 (2:1).

KUVA SE U MADRIDU: Zvezda Bajerna na radaru Reala (FOTO)

GLAVOBOLJA ZA PIOLIJA: Nova povreda u Milanu, predstoji mu višemesečna pauza (FOTO)

HITNA REAKCIJA FSS: Suspendovani Novica i Stanislav Tončev

Bikovi su vrlo rano stekli dva gola prednosti. Najpre Tomaso Pobega u desetom, zatim i Marko Pjaca (trećim golom u sezoni) u 15. minutu zatresli su mrežu Empolija i činilo se da će domaći tim imati lak posao.

A onda trenutak koji je umnogome promenio tok meča - direktan crveni karton dobija fudbaler iz Obale Slonovače Vilfrid Singo, da bi samo dva minuta kasnije Simone Romanjoli smanjio rezultat na 2:1.

Od tog trenutka gosti počinju sve češće da napadaju gol srpskog reprezentativca Vanje Milinkovića Savića.

Konačan rezultat u 72. minutu postavio je Andrea La Mantija.

Nakon ovog remija Empoli je 11. na tabeli sa 20 bodova, dok je Torino na 13. poziciji sa dva boda manje.

Najnovije vesti iz fudbala pročitajte OVDE.