Skip to main content
Siniša Mihajlović

SERJIA A: Mihajlović ostao bez 6.300.000 evra! Goleada na Bentegodiju

Direktan okršaj za prestižnu sumu.

Fudbaleri Verone i Bolonje odigrali su nerešeno na "Bentegodiju", u poslednjem meču 37. kola Serije "A", remiziravši rezultatom 2:2.

IZVINI LEBRON! Nikola Jokić MVP NBA lige - sve je gotovo!

U meču punom uzbuđenja, izabranici Siniše Mihajlovića propustili su šansu da "zarade" 6.300.000 evra, koliko u razlici među premijama dobija tim koji stigne među prvih deset u Seriji "A" u odnosu na onog ko se plasira u donjem delu tabele.

Već posle 120 sekundi od prvog sudijskog zvižduka, domaćina je u vođstvo doveo David Faraoni, da bi izjednačenje Bolonji doneo De Silvestri u 32. minutu.

Na asistenciju srpskog reprezentativca Darka Lazovića u 53. minutu, Veroni je novu prednost doneo hrvatski internacionalac Nikola Kalinić. Konačan rezultat postavio je Rodrigo Palasio u 82. minutu.

Kolo pre kraja Serije "A", Verona je na 9. mestu sa 44 boda, ima tri više od Bolonje, ali i bolji međusobni učinak, zbog čega će proći bolje od Mihajlovićeve ekipe u finansijskom smislu, kada se budu delili bonusi.

Pogledajte kako izgleda Ariana Rapaćioni Mihajlović, supruga Siniše Mihajlovića.