10°C
24.04.2024.
117.1661
109.9635

DMITROVIĆ OPET HEROJ EIBARA: Odoleli Sevilji i stigli do NEVEROVATNE POBEDE u gostima (VIDEO)

24.10.2020. 20:42
Dmitrović
Dmitrović / Izvor: Foto: Youtube printscreen/CORBA/MN Press
Veliki trijumf.

Fudbaleri Eibara iznenadili su Sevilju i savladali su je na "Ramon Sančes Pishuanu" – 1:0 (0:0). Srpski reprezentativac Marko Dmitrović ponovo je sačuvao svoju mrežu u LaLigi.

Na današnji dan 1857. godine, osnovan je NAJSTARIJI fudbalski klub na svetu!

PAUNOVIĆ SE SMEJE SA VRHA TABELE: Još jedna rutinska pobeda, Reding RAZNEO protivnika (VIDEO)

TADIĆ KAO KAPITEN VODIO AJAKS DO ISTORIJE: "Kopljanici" demolirali Venlo sa 13:0!

Branio je ceo meč i imao dve odbrane. Jedan od najzanimljivijih podataka je da je Eibar postigao pogodak iz jedinog šuta u okvir gola na meču.

Sevilja je bila ta koja je napadala čitav meč, ali dva slaba šuta u okvir gola koja je odbranio Dmitrović bila su sve što su uradili.

Pobedonosni gol za Eibar postigao je Kike u 41. minutu. U istom terminu igrali su Osasuna – Atletik Bilbao. Domaćin je slavio rezultatom 1:0 (0:0). Jedini gol postigao je Garsija iz penala u 81. minutu.