ŠIROM EVROPE: Sergej Milinković Savić STRELAC za Lacio, nemilosrdni "građani" i Barsa (VIDEO+FOTO)

17.09.2016. 16:11
FK Lacio
FK Lacio / Izvor: Profimedia
Lacio ubedljivo savladao Peskaru.

Lacio je pobedio Peskaru uz gol Sergeja Milinkovića Savića, Mančester siti je deklasirao Bornmut i zadržao maksimalan učinak, Arsenal je slavio u Halu, a Barselona je kao gost deklasirala Leganjes 5:1 i tako pokazala da je prošlonedeljni kiks protiv Alavesa bio samo slučajnost i loš dan.

DERBI BROJ 152: Leonardo za POBEDU Partizana protiv LOŠE Zvezde (VIDEO+FOTO)

Lacio je ubedljivo pobedio Peskaru, ali je sve moglo da bude drugačije da je Mamušaj iskoristio penal za goste u 35. minutu. Goste je u 67. minutu načeo Sergej Milinković-Savić koji je glavom odlično reagovao na centaršut Andersona sa desnog krila. Posle gola Srbina, domaćin je zaigrao opuštenije, pa su se u strelce upisali i Radu Imobile. Uz Milinković-Savića, dres Lacija nosili su i Filip Đorđević, do 60. minuta, o Dušan Basta, od 73. minuta. Napoli je lako pobedio Bolonju, a Nikola Maksimović je ponovo je ostao neiskorišćena rezerva. Ponovo je blistao dvostruki strelac Arkadijuš Milik

Barselona je pregazila Leganjes. Dva gola postigao je Lionel Mesi, a imao je i asistenciju, a Luis Suarez je uz gol imao i dve asistencije. Katalonski klub je u prošlom kolu neočekivano izgubio od Alavesa na Kamp Nou sa 1:2, ali su u naredne dve utakmice postigli čak 12 golova. Prvo su u Ligi šampiona deklasirali Seltik sa 7:0, a zatim su Leganjes počastili "petardom".

VEĆ SU POČELI NEREDI: Nekoliko navijača prebilo momka, pobegli i ostavili ga na putu (VIDEO)

NEKADA NAJGLASNIJI, A SAD IH VIŠE NEMA: ŠEST vođa navijača koji su BRUTALNO UBIJENI, ali nisu zaboravljeni

VELIKI PROBLEMI ZA ZIDANA: Real DESETKOVAN protiv Espanjola (FOTO)

Mančester siti ima maksimalan učinak od početka sezone, Bornmut je peta premijerligaška recka u nizu. Sve je počelo u 15. minutu golom De Brujnea, nadovezali su se Ihenačo, Sterling i Gundogan, a Aleksandar Kolarov se još jednom dobro snašao na poziciji štopera i odigrao ceo meč. Arsenal je vodio sa 2:0 protiv Hala uz promašeni penal Aleksisa Sančeza, od 40. minuta imao je i igrača više, ali su se borbeni domaćini u 79. minutu vratili u život preko Snodgrasa, sa bele tačke. Aleksis Sančez se za neiskorišćeni penal iskupio u 83. minutu, dok je Granit Džaka u nadoknadi učinio trijumf "tobdžija" još ubedljivijim.