SKANDAL: Fudbaler upao na tribinu i DAVIO navijača (VIDEO)

15.09.2020. 09:16
FK Dinamo Drezden
FK Dinamo Drezden / Izvor: FOTO: TwitterPrintscreen/Fran Herrera
Šta mu je to trebalo...

Fudbaleri Dinama iz Drezdena plasirali su se u drugo kolo Kupa Nemačke pošto su večeras pobedili Hamburg sa 4:1 pred nešto više od 10.000 navijača. Ipak, meč je obeležio jedan skandal. Naime, štoper gostujućeg tima Toni Lajstner je preskočio ogradu i posle uvreda sa tribina davio jednog navijača.

KRETEN: Di Marija preležao koronu i čim se vratio na teren PLJUNUO rivala (VIDEO)

NE ŽELI DA IDE: Mlada zvezda odjavila Real Madrid (FOTO)

NA NISKE JE GRANE PAO: Nekadašnje pojačanje Milana završilo u klubu za koji pola Srbije nije čulo!

Dinamo je poveo u trećem minutu golom Janika Štarka, prednost je udvostručio Robin Beker u 16. minutu, a treći gol postigao je Kristof Daferner u 56. Jedini gol za Hamburg postigao je Amadu Onana u 89, a konačan rezultat postavio je Sebastijan Maj u četvrtom minutu nadoknade vremena iz jedanaesterca.

Utakmica je odigrana pred 10.053 navijača u Drezdenu, što je najveća poseta u nemačkom fudbalu otkako su u martu uvedena ograničenja zbog korona virusa.

Dinamo Drezden je prošle sezone ispao iz druge lige, nakon što je ekipa morala u karantin zbog brojnih zaraženih fudbalera i nije mogla da nastavi takmičenje. Klub je tada bio na začelju tabele i nije ni imao priliku da se bori za opstanak.

Hamburg nije uspeo da se vrati u Bundesligu i ostaće i ove sezone u drugoj ligi.