SKUDETO ĆE MORATI DA PRIČEKA: Očajni Juventus izgubio od Udinezea! (VIDEO)

23.07.2020. 22:08
f a
f a / Izvor: Reuters
Igra giganta iz Torina zabrinjava.

Fudbaleri Udinezea savladali su ekipu Juventusa na svom terenu posle preokreta sa 2:1 (0:1), u 35. kolu italijanske Serije A. Poraz "Stare dame" u Udinama znači i da će izabranici Mauricija Sarija morati da pričekaju na novi, deveti uzastopni "Skudeto".

PARTIZAN ZAVRŠIO TRANSFER: Uslikan - stigao u tim, a SINOĆ bio TRAGIČAR! Evo KOJI broj je uzeo (FOTO)

POJAČANJE CRVENO-BELIH ZA BUDUĆNOST: Radonjić u Zvezdi! Ne želi da priča o Nemanji, a bira Luku Modrića

SKANDALOZNO: Milner izvređao Junajted na proslavi titule! (VIDEO)

U prvom poluvremenu viđena je po jedna dobra prilika sa obe strane. "Bjankoneri" su pripretili preko Kristijana Ronalda, dok je Vojšćeha Sćešnog umalo savladao njegov saigrač Danilo, ali je lopta posle njegove nespretne intervencije glavom završila na stativi. Međutim, Juventus stiže do vođstva u 42. minutu. Lep pogodak sa 20-tak metara postigao je Matijs de Liht.

Nije mnogo trebalo domaćima da uzvrate. Samo sedam minuta igre u drugom poluvremenu bilo im je potrebno da stignu do izjednačenja. Igrao se 52. minut kada je Ken Sema je sjajno centrirao, a na drugoj stativi loptu je lepo dočekao Ilija Nestorovski i smestio je u mrežu poljskog golmana.

Domaći su u nastavku susreta bili bolji rival, a nagrada za dobru partiju usledila je u drugom minutu sudijske nadoknade, nakon sjajnog soloprodora Seko Fofane. Vezista iz Obale Slonavače je prihvatio loptu na polovini terena i sjajnim trkom stigao do ivice šesnaesterca, sjajno je prevario de Lihta i rutinski sproveo loptu u mrežu Šćešnog.

Naredni zicer da stignu do 9. uzastopnog, 36. ukupno Skudeta, igrači Juventusa će imati u nedelju, kada će dočekati Sampdoriju.

Sa druge strane, Udineze nastavlja borbu za opstanak gostovanjem Kaljariju.