SLOVACI DEMOLIRANI: Četvorka Zvezde na GENERALNOJ PROBI pred prolećnu sezonu! (VIDEO)

05.02.2020. 17:15
Crvena zvezda - Dunajska Streda
Crvena zvezda - Dunajska Streda / Izvor: Srbija Danas
Nije bilo dileme u Beleku.

Fudbaleri Crvene zvezde deklasirali su slovačku ekipu Dunajske Strede sa 4:0 (3:0) na generalnoj probi pred nastavak srpskog šampionata u Beleku.

Četa Dejana Stankovića je odigrala najbolju utakmicu od početka priprema, naročito u prvom poluvremenu koje je obeležio spektakularan gol Njegoša Petrovića u 29. minutu utakmice.

FUDBALERI ZVEZDE ODRADILI TRENING PRED GENERALKU: Dva igrača definitivno OTPALA (VIDEO)

RAKETA ZEMLJA-VAZDUH: Evrogol Njegoša Petrovića za TV špice (VIDEO)

SPEKTAKL PRED 50 HILJADA NAVIJAČA: Federer PRVI put u ŽIVOTU igra u zemlji gde mu je rođena MAJKA

Izveštaj prvog poluvremena meča možete pogledati OVDE.

Nešto laganiji ritam viđen je na startu drugog poluvremena.

Prvo uzbuđenje viđeno je posle devet minuta igre kada je Gavrić šutirao posle driblinga, ali je slovački golman intrvenisao.

Igrao se 57. minut kada je Ričmond Boaći postigao i četvrti gol, posle centaršuta Milana Rodića. Napadač iz Gane je loptu pokupio glavom, a ona je prevarila Jedličku i završila iza njegovih leđa.

Od tada je utakmica ušla u nešto mirniji ritam, a crveno-beli su kroz posed čuvali stečenu prednost i mirno pokušavali da pronađu put do gola Slovaka. Izvršene su i brojne izmene što je dodatno usporilo meč koji je i okončan rezultatom 4:0.

Podsetimo, u prethodna četiri kontrolna susreta crveno-beli su zabeležili dve pobede (Arka i Ludogorec), uz dva remija (Vardar i Celje). Superliga Srbije se nastavlja 15. februara kada Zvezda gostuje Čukaričkom na Banovom Brdu.

Pogledajte kako izgleda naša TV voditeljka Nina Seničar, bivša devojka fudbalera Marka Borijela

ZAŠTO TAKO TRENERU? Meloun SPREČIO Jokića da napravi još jedan PODVIG (VIDEO)

KAKAV trening Partizana dan nakon poraza od Rostova! (VIDEO)

ABIDAL NEGIRA: Nije bilo zvanične ponude Ćaviju