110.1009

ŠOK ZA MILOJEVIĆA I AL AHLI: Srbin i njegova ekipa prosuli bodove u finišu meča, titula je sve dalje

27.02.2021. 22:26
Klub iz Džede pao u finišu utakmice.

Fudbaleri Al Ahlija poraženi su od Al Fejsalija rezultatom 2:1 u gostima, u okviru 21. kola šampionata Saudijske Arabije. Bio je to već četvrti meč zaredom koji ekipa Vladana Milojevića nije uspela da pobedi, upisala je u tom nizu dva remija, te sada kaska za vodećim Al Šababom šest bodova, uz meč više.

Ovaj vikend ti može doneti mnogo uzbuđenja: OSVOJI NOVAC IZ FOTELJE!

KAO U DOBRA STARA VREMENA: Živković OPET strelac, tri meča - tri gola!

SADIK JE NEZAUSTAVLJIV: Promašio penal, pa se ISPRAVIO! Almerija GRABI ka La ligi (VIDEO)

Al Ahli je poveo golom Sultana Mandaša u 49. minutu, čime je ovaj fudbaler "poništio" kiks najboljeg igrača Omara Al Some koji malo pre isteka prvog poluvremena promašio penal i priliku da još tada dovede goste u vođstvo.

Totalni preokret viđen je u samom finišu susreta. Prvo je Žulio Tavareš u 83. minutu realizovao jedanaesterac,  a u drugom minutu nadoknade precizan je bio Muhamed Al Sajari.

Ovaj poraz Milojevića i njegove igrače boleće više nego većina prethodnih ove sezone, jer je stigao nakon prekoreta u poslednjih desetak minuta meča.