ŠOK ZA ROBIJA: Senzacija SPREČENA u poslednjim minutima

13.06.2020. 08:55
Robert Prosinečki
Robert Prosinečki / Izvor: Profimedia
Neverovatno.

Utakmicom Fenerbahče - Kajzerispor u petak uveče u Istanbulu nastavljeno je takmičenje u Superligi Turske nakon skoro tri meseca pauze zbog pandemije korona virusa.

DRAMA: Barsa i Real u bici za titulu, dva boda ih deli! A protivnici im se GRČEVITO bore za opstanak

INTER ZA SPAS SEZONE: U polufinalnom derbiju Kupa Italije gostuje sa GOLOM zaostatka

PRETE ZVEZDI I PARTIZANU: TSC doveo pojačanje iz evropskog velikana

Na žalost zbog preventivnih mera u cilju suzbijanja Kovid-19 publika nije mogla uživo posmatrati veliki preokret Fenerbahčea, koji je na kraju slavio sa 2:1.

"Fenjeraš" Kajzerispor, koji sa klupe predvodi nekadašnji trener Crvene zvezde Robert Prosinečki, poveo je u 59. minutu pogotkom Bernarda Mensaha i sve do četiri minuta pre kraja su imali prednost.

Tada je Vedat Murići izjednačio iz penala, da bi se dva minuta kasnije za potpuni preokret pobrinuo Luiz Gustavo prelepim pogotkom sa oko 20 metara.