ŠOU DUEL U BOLONJI: Penali u ZAVRŠNICI, crveni za MIhajlovića

21.09.2021. 20:44
Siniša Mihajlović
Siniša Mihajlović / Izvor: Profimedia
Zanimljiv meč.

Uzbudljiva utakmica odigrana je u italijanskom elitnom fudbalskom rangu u Bolonji. Domaćin je osvojio samo bod (2:2) protiv Đenove, a u zaustavnom vremenu je isključen trener Bolonje Siniša Mihajlović.

NIŠTA OD POMILOVANJA: Odbijena žalba Lacija, Sariju ostaju dva meča suspenzije

POVREĐEN MESI: Pokazalo se da je Poketino uradio pravu stvar kada ga je zamenio

NEPRELAZAN PROTIV BRAGE I PARTIZANA: Dragović se obratio Delijama i poslao im važnu poruku

Napoli se ne šali, Inter mora da zapne, a Dušan Vlahović hoće još jednom da pokaže da je igrač za velika dela. Probajte s igrom GG3+ za Mozzart kvotu 1,95. Inter je naravno favorit s kvotom 2,10 na dvojku. Pogledajte i ostale Mozzart kvote za meč Fjorentina – Inter.

Bolonja je povela preko Hikija u 49. minutu, da bi Destro izjednačio u 55. minutu.

U 84. minutu Vanheusden pravi penal, a Arnautović sa bele tačke minut kasnije pogađa za 2:1.

Ipak, penal je posle četiri minuta viđen na drugoj strani, kada ga je napravio Bonifaci. Bod gostima donosi iskusni Krišito u 89. minutu.

Sumnjiv kazneni udarac za goste razbesneo je Sinišu Mihajlovića koji je konstatno prigovarao sudiji i na kraju je dobio crveni karton.