06.07.2018. 20:16
Nenad Milijaš, Milan Kosanović i Vladan Milojević
Nenad Milijaš, Milan Kosanović i Vladan Milojević / Izvor: Foto: crvenazvezdafk.com
Duel sa Letoncima na programu u sredu.

Fudbaleri Spartaksa iz Jurmale napravili su odličnu uvertiru za prvu utakmicu uvodnog kola kvalifikacija za Ligu šampiona, protiv Crvene zvezde (sreda, 18.00 u Rigi). Spartaks je u meču osmine finala Kupa Letonije bio gost niželigašu, ekipi Geta i potvrdio ulogu favorita. Slavio je sa čak 8:1, a pitanje pobednika bilo je rešeno prilično brzo.

SA MONDIJALA NA MARAKANU! Reprezentativac Australije ISPUNIO dečački san i potpisao za Zvezdu! (FOTO)

SUMAILA OTKRIO: Zbog jedne Boaćijeve reči PRIHVATIO sam Zvezdin poziv! (FOTO)

Već u 14. minutu, gol je dao Jurijs Žigajevs. U 22. i 36. minutu strelac je bio Oleg Dmitrijev, a na 4:0 povisio je Stiven Medina Smit. U 53. minutu smanjio je domaćin, a u 57. minutu gol za 5:1 dao je Denis Davidov. Novi gol u 71. minutu dao je Dimitrijev, a na 7:1 je povećao Ezekijel Aguire u 75. minutu. U prvom minutu sudijske nadoknade postavljen je i konačan rezultat. Strelac je bio Kaspars Svarups sa bele tačke.

Kada je reč o nacionalnom prvenstvu, Spartaks je na četvrtom mestu sa 23 boda iz 14 utakmica.

DOŠAO JE DEGENEK: Mrkela OTKRIO dalje POTEZE Zvezde u prelaznom roku, POMENUO je i Pešića (FOTO)

Sve najnovije vesti sa Mondijala u Rusiji možete da pročitate OVDE.