SPEKULACIJE DA DOLAZI U CRVENU ZVEZDU: Tedić progovorio o velikom uspehu

03.06.2020. 21:19
Slobodan Tedić
Slobodan Tedić / Izvor: MN Press
Čukarički njegovim het-trikom otišao u polufinale Kupa Srbije.

Napadač Čukaričkog Slobodan Tedić, koji je postigao het-trik u preokretu Čukaričkog protiv Radničkog iz Niša za plasman u polufinale Kupa Srbije pobedom od 3:2, rekao je da je za sve što se dogodilo u meču sa Nišlijama bio zaslužan tim.

A PRIČA SE DA IDE U ZVEZDU: Kakav preokret u Kupu - TRI gola za preokret u 92. minutu! (VIDITE GOLOVE)

IVIĆ NA CENI: Ne ostaje u Makabiju, velikan je već bacio oko na njega (FOTO)

OVO ĆE ODUŠEVITI SVE SRBE: Arijana okačila Mihinu sliku i POKAZALA šta mu je u SRCU!

- Kao i protiv Vojvodine, slabije smo ušli u utakmicu, lošiji smo bili u prvom poluvremenu. U nastavku smo dominirali, odlično smo odradili presing, nadoknadili smo agresiju koja nam je nedostajala. Po mom mišljenju, zasluženo smo pobedili i ostvarili plasman u polufinale Kupa Srbije - rekao je Tedić posle meča.

Napadač Mančester Sitija na pozajmici u Čukaričkom, za kojeg se uveliko spekuliše da bi sledeću sezonu mogao da provede u Crvenoj zvezdi, nije želeo sebe da ističe u prvi plan već čitavu ekipu.

- Ðorđe Petrović je odbranio penal na 2:1 za njih, teško da bismo se vratili da nije bilo tako. Ovo je ipak pobeda čitavog tima, svi su zaslužni, borili smo se, zajedno sa momcima na klupi i trenerima. Ovo je moj prvi het-trik, pamtiću ga do kraja života, zaista sam srećan zbog toga. Ali, već razmišljamo o sledećoj utakmici protiv Inđije, nastavljamo našu borbu za plasman u Evropu - zaključio je Tedić koji je sačuvao loptu sa meča za uspomenu.

Pogledajte kako izgleda Julijana Trigubčak, poznata hokejaška navijačica.

ĐAVOLI LOŠE RAČUNALI: Ponudili 80 miliona za ovog igrača i glatko odbijeni (FOTO)

SAVO GRMI POSLE POBEDE: Neki igrači su POTROŠILI kredite!

TRAGEDIJA SRPSKOG DEČAKA GA POTRESLA: Mbape poslao poruku za Đorđevića - emotivno, sa TRI srca (FOTO)