SPEKTAKL U PLEJ-AUTU SUPERLIGE: Šest golova palo u Surdulici!

28.04.2022. 18:36
FK Radnik
FK Radnik / Izvor: MN Press
Neverovatan meč.

U okviru plej-auta Superlige Srbije viđen je pravi spektakl u Surdulici. Ekipe Radnika i Metalca se grčevito bore za opstanak a tonse najbolje videlo na terenu, u meču koji je završen rezultatom 3:3.

Naime, Surduličani su poveli već u drugom minutu preko Nemanje Subotića, a Krajišnik je izjednačio u 27. minutu, fantastičnim golom sa više od 25 metara.

Gosti su do prednosti dopli posle pogotka kapitena Nikole Stojića koji se odlično snašao u gužvi i u 57. minutu sproveo loptu u mrežu. Sve je ukazivalo na to  da će Metalac prekinuti niz od četiri meča bez poraza.

Međutim tim Milije Žižića ponovo je pokazao koliko ima rupa u odbrani kada je 63. minutu Nemanja Subotić ponovo poravnao rezultat, da bi novu prednost domaćinu doneo Spasić.

Ekipa iz Šumadije ostala je posle osvojenog boda zakucana za dno Superlige, sa teoretskim izgledima da na kraju izbegne selidbu u niži rang. Metalcu će biti potrebno čudo da se domogne baraža, jer trenutno ima tri boda manje od kragujevačkog Radničkog i Novog Pazara. A to je za ovaj deo sezone, kada su ostala još četiri meča u plej-autu, velika prednost.