13°C
25.04.2024.
117.1627
109.3752

SRBI RUŠILI ŠAMPIONA, ALI SUDIJA IH JE VRATIO U ŽIVOT: Maksimović ASISTIRAO Mitroviću za prelep gol protiv Atletika (VIDEO)

21.09.2021. 21:24
Stefan Mitrović
Stefan Mitrović / Izvor: Profimedia
Uzbudljv meč.

Odigrana jeprva utakmica 6. kola španske La lige. U madridskom derbiju Hetafe je poražen na svom terenu protiv šampiona Atletika. Na kraju je bilo 1:2 ali da nije došao crveni karton petnaestak minuta pre kraja dogodilo bi se velikom iznenađenje, jer dok je bilo ravnopravno na terenu domaćin je vodio 1:0.

NIŠTA OD POMILOVANJA: Odbijena žalba Lacija, Sariju ostaju dva meča suspenzije

POVREĐEN MESI: Pokazalo se da je Poketino uradio pravu stvar kada ga je zamenio

NEPRELAZAN PROTIV BRAGE I PARTIZANA: Dragović se obratio Delijama i poslao im važnu poruku

Srbi su u zaustavnom vremenu pvog dela krerali gol Hetafea. Lopta je stigla do Nemanje Maksimovića na nekih 25 metara, a on je sa desne strane podigao centaršut ka kaznenom prostoru gde je naleteo Stefan Mitrović koji je glavom pogodio mrežu.

Držali su domaći fudbaleri vođstvo do 74. minuta, kada je sudija dao crveni karton Karlesu Aleni i sa deset igrača na terenu nisu mogli da zadrže tri boda.

Samo četiri minuta kasnije Luis Suarez je poravnao rezultat, a u zustavnom vremenu isti igrač je postigao novi gol i doneo je tri boda svom timu.