8°C
18.04.2024.
117.1484
109.6792

FASCINANTNO - OPET ŽOTA GLAVOM: Primili smo dva skoro ista gola, defanziva SKROZ ZATAJILA (VIDEO)

27.03.2021. 21:28
gol
gol / Izvor: MN Press
Ima još vremena.

Reprezentacija Srbije igra protiv Portugala meč drugog kola grupne faze kvalifikacije za Svetsko prvenstvo u Kataru 2022. godine.

IZUZETNO VAŽAN MEČ ZA SANTOŠA: Portugalski selektor sa velikim motivom ušao u duel sa Srbijom

PIKSIJEV NAJVEĆI ISPIT: Dolaze Ronaldo i društvo, ali Srbija se PREDAVATI NEĆE

ODBRANA SRBIJE PRELAKO ISPALA: Oniski Žota se snašao i GLAVOM pogodio! Slab početak (VIDEO)

Meč je loše počeo po izabranika Dragana Stojkovića. U desetom minutu Silva je centrirao, previše igrača je krenulo u istu stranu, a pred našim golom se poklonio Diogo Žota. Nije imao težak posao da glavom uputi loptu u mrežu Marka Dmitrovića.

U 36. minutu Sedrik centrira, a gol postiže - Žota. Igrač koji je visok svega 178 centimetara je drugi put pogodio glavom i doneo 2:0 gostujućoj ekipi.