10°C
24.04.2024.
117.1661
109.9635

BAKSUZNIJI NIKAD NISMO BILI: Vidite bizaran autogol u 86. minutu! Srbija promašila bar 10 šansi (VIDEO)

07.09.2021. 22:34
Dragan Stojković Piksi
Dragan Stojković Piksi / Izvor: MN Press
Strašno šta se desilo.

Fudbalska reprezentacija Srbije igra meč petog kola kvalifikacija za Svetsko prvenstvo koje se naredne godine igra u Kataru. Protivnik je Republika Irska.

NAJSLAĐI DOBITAK UZ POPULARNE VOĆKICE – EVO KAKO JE MIHAJLO OSVOJIO DVA MILIONA

NEPRIKOSNOVENI "ORLIĆI": Selekcija u19 osvojila prvo mesto

MITAR IPAK POČEO PROTIV IRSKE: Vidite kako mu izgleda oko - SKROZ PLAVO, ali ipak IGRA (FOTO)

Srbija je fantastično krenula. Posle početnih nekoliko pokušaja pre svega Vlahovića i Gudelja, u 20. minutu je najzad stigla i prednost.

Korner je izveo Dušan Tadić, centrirao na prvu stativu, a tamo se odlično snašao Sergej Milinković-Savić. Vezista Lacija je gađao glavom suprotan ugao i pogodio mrežu. Golman je malo zakačio loptu, ali tek dovoljno da je malo skrene, ne i da spreči pogodak. Poveli smo 1:0 (OVDE).

Srbija je tokom 85 minuta promašila sijaset šansi, nizale su se stopostotne prilike, trebalo je da sa nekoliko golova razlike privedemo meč kraju i iskoristimo divnu igru koju smo imali. Međutim, to se nije desilo i u 86. minutu je stigla kazna.

Irska bez šanse za gol dolazi do pogotka, u gužvi u šesnaestercu Srbije se ne snalazi Sergej Milinković-Savić, napucava Milenkovića, a lopta završava u mreži. I rezultat je 1:1 iako je moralo biti drugačije.

Izveštaj sa utakmice pročitajte NA OVOM LINKU.