SRBIJA U MOLDAVIJI: "Orlovi" pobedili 3:0 (KRAJ)

06.10.2016. 20:28
Reprezentacija
Reprezentacija / Izvor: MN Press
Strelci Kostić, Ivanović i Tadić.

Srbija je ubedljivo slavila u Moldaviji. Selektor Srbije Slavoljub Muslin se odlučio na nekoliko promena u sastavu u odnosu na meč protiv Irske. U odnosu na meč protiv Irske prošlog meseca u Beogradu u timu je ponovo golman Vladimir Stojković, posle odrađene suspenzije u timu je Aleksandar Kolarov, dok napad predvodi Andrija Pavlović.

TOK UTAKMICE PRATITE UŽIVO NA NAŠEM PORTALU

KRAJ!

90+2. - žuti karton za Stefana Mitrovića.

85. minut - utakmica izgubila ritam, "orlovi" jedva čekaju kraj, a Moldavci nemaju snage da ozbiljnije ugroze gol Stojkovića.

78. minut - dvostruka izmena u Srbiji, izašli su Kostić i Vuković, a ušli Zoran Tošić i Stefan Mitrović.

GOOOOOOL - 59. minut - Tadić posle dve asistencije postiže i gol, posle pravovremenog dodavanja Kataija.

47. minut - Već na startu drugog poluvremena rezervista Katai (ušao umesto Pavlovića) je imao priliku, ali nije najbolje šutirao sa ivice šesnaesterca.

Kraj prvog polucvremena.

45. minut - Velika šansa za Tadića, ali njegov udarac sa ivice šesnaesterca brani golman Moldavije.

39. minut - žuti karton Vukoviću.

GOOOOOOL - 37. minut - Posle kornera i odbitka lopta se vratila izvođaču Tadiću koji je odlično centrirao, a kapiten Branislav Ivanović se našao na preavom mestu i sa peterca je glavom zakucao u gol Moldavije.

33. minut - žuti karton za Kolarova, posle oštrog starta na sredini terena.

29. minut - STATIVA! Filip Kostić je imao fenomenalnu šansu da duplira prednost "orlova", ali je iskosa sa desetak metara u situaciji jedan na jedan pogodio stativu.

GOOOOOOOOL - 19. minut - "Orlovi" vode! Posle katastrofalne greške kapitena Moldavije Epureanua sevnula je kontra Srbije, Dušan Tadić je vodio loptu i nesebično je dodao do Filipa Kostića koji je rutinski poslao u mrežu sa peterca.

14. minut - posle kornera i nesigurnog istrčavanja Stojkovića umalo da Moldavci dođu do gol šanse.

10. minut - Kolarov šutira iz slobodnog udarca sa 25 metara, ali u bliži ugao, pa je golman Moldavije lako odbranio.

6. minut - prvi napad Srbije preko Kostića, ali krilni napadač Hamburgera loše centrira u šesnaesterac.

5. minut - Moldavija ofanzivom na startu iznenadila izabranike Slavoljuba Muslina.