SRBIN JE KRALJ BUNDESLIGE: Evropski šampion mu gleda u LEĐA (VIDEO)

26.02.2021. 22:27
Luka Jović
Luka Jović / Izvor: Profimedia
Uvodni meč 23. kola.

Fudbaleri Verdera savladali su Ajntraht rezultatom 2:1 (0:1), u prvom meču 23. kola Bundeslige.

SREĆNIK IZ KRAGUJEVCA: Evo kako je Darko za nekoliko minuta uspeo da osvoji POLA MILIONA!

ŠOK NA KONFERENCIJI ZA MEDIJE: Kumanu krenula KRV na nos! Barselona se oglasila (VIDEO)

VUJADIN SAVIĆ ZAGRMEO: Tema ne treba da bude Marko Gobeljić

Gosti iz Frankfurta vodili su posle prvog poluvremena, golom Portugalca Andra Silve, koji je bio precizan u 9. minutu, na dodavanje srpskog reprezentativca Filipa Kostića, postigavši svoj 19. pogodak u ovoj sezoni.

Bila je to 11. asistencija u sezoni za Filipa Kostića, koji je postao prvi na listi po broju "pakovanja golova", čime je pretekao vezistu Bajerna iz Minhena Tomasa Milera.

Tim iz Bremena je na početku drugog poluvremena izjednačio (47.) golom Gebre Selasija, da bi u 62. minutu Sargent doneo potpuni preokret u korist Verdera - 2:1.

Samo tri minuta kasnije, drugi srpski predstavnik u ekipi Ajntrahta Luka Jović ušao je na teren umesto Kamade.

Pogledajte kako izgleda Pamela Rajf, fitnes instruktorka koja radi za Paderborn.