SRBIN NASTAVIO TEROR U ČEMPIONŠIPU: Mitrovićeva GOLČINA protiv bivšeg šampiona Premijer lige (VIDEO)

03.11.2021. 21:49
Aleksandar Mitrović
Aleksandar Mitrović / Izvor: Reuters
Napadač Orlova u strašnoj formi.

Rapsodija Aleksandra Mitrovića se nastavlja. Najbolji strelac srpske reprezentacije ponovo je bio strelac za Fulam, ovog puta na gostovanju Blekburnu, kada je duplirao prednost Kotidžera na "Ivud parku".

MILAN TONE SVE DUBLJE: Grujićeva asistencija ZAUSTAVILA Rosonere! Benzema JUBILARCEM srušio Šahtjor (VIDEO)

Bio je to 19 pogodak Mitrogola u 16 kola Čempionšipa, čime je "zacementirao" prvo mesto na listi najboljih strelaca druge lige Engleske, uz dve asistencije na kontu.

Srpski napadač je posle kornera Žana Mikela Serija u 19. minutu odlično odreagovao i u svom stilu, nebeskim skokom i udarcem glavom, drugi put zatresao mrežu Blekburna.

Prethodno je već u 6. minutu Kebano, na dodavanje Rida doneo vođstvo lideru Čempionšipa, koji gazi ka novom trijumfu.

Otežavajuću okolnost domaćima predstavljalo je što su brojčano slabiji igrali od 30. minuta, kada je crveni karton zaradio Holanđanin Jan Pol Van Heke. Fulam je to iskoristio i do vrha napunio mrežu Blekburna u nastavku.

Još dve asistencije Mitrovića obeležile su ovaj meč, kod trećeg i četvrtog pogotka, koje je postigao Hari Vilson u 54. i 58. minutu, dok je Kebano u 79. povisio na 0:5.

Samo 120 sekundi kasnije, Rodrigo Muniz je postigao šesti gol za Kotidžere, da bi isti igrač u prvom minutu sudijske nadoknade postavio konačan rezultat - 0:7!

Pogledajte kako izgleda Triniti, fudbalerka i ćerka Denisa Rodmana.