SUPERLIGA SRBIJE: Vojvodina OPET izgubila na "Karađorđu", sada od Zemunaca, goleada u Ivanjici

18.03.2018. 15:54
Nemanja Vučić
Nemanja Vučić / Izvor: MN Press
Odigrane utakmice 28. kola.

Fudbaleri Zemuna su napravili veliko iznenađenje u 28. kolu Superlige. Ekipa Milana Milanovića je na gostovanju Vojvodini slavila sa ubedljivih 3:0, a golove su dali Veljko Simić, Justas Lasickas i Nemanja Vučić. Konačan rezultat bio je poznat već posle 53. minuta, kada je Vučić bio precizan sa bele tačke. Inače, Vojvodini je ovo drugi vezan poraz, pošto je u Kupu Srbije izgubila od Mladosti.

SUPERLIGA SRBIJE: Partizan PEVAJUĆI na pauzu, Radnik PAO za 120 sekundi! (VIDEO+FOTO)

Đukić srećan, Krunić pričao o penalu (VIDEO)

Osim Zemunaca, veliku pobedu ostvario je i fenjeraš Borac koji je pobedio Bačku sa 2:1. Najviše golova "palo" je u Ivanjici, pošto su Javor i Čukarički odigrali nerešeno. Vodio je Javor i sa 3:1, ali je tim Nenada Lalatovića uspeo da stigne do 3:3. Poveo je domaćin golom Miloša Karišika u 16. minutu, ali je samo osam minuta kasnije izjednačio Marko Docić. Usledili su golovi Momčila Mrkaića za 3:1 za Javor. Onda se Karišik opet upisao u strelce, ali autogolom, a konačan rezultat u 78. minutu postavio je Ognjen Mudrinski. Treba da se kaže i da su Brđani meč završili sa desetoricom, ali isključenje Mudrinskog nije uticalo na rezultat, s obzirom da je u 82. minutu već bio postavljen konačan rezultat.

Do početka plej-ofa i plej-auta ostala su još dva kola. Tada će doći i do podele bodova.

SUPERLIGA: Mihajlov skočio i pogodio za skok Zmajeva (VIDEO)