SUPERLIGA: Minimalci i remi, strelci i nisu bili raspoloženi

21.07.2018. 21:56
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Ostale utakmice na programu u nedelju i ponedeljak.

Uz remi i dve minimalne pobede nastavljeno je prvo kolo u novoj sezoni Superlige Srbije. U malom beogradskom derbiju, Čukarički i Zemun su odigrali nerešeno (1:1), dok su Napredak i Voždovac slavili sa po 1:0

Lacio ima NOVI plan za Sergeja (FOTO)

Muslin je bio blizu, ali tim iz komšiluka sada hoće drugog bivšeg trenera Zvezde (FOTO)

Na Banovom brdu, poveli su Brđani na čijoj klupi je sada Simo Krunić. U 25. minutu, Samjuel Ovusu je savladao golmana ekipe iz Gornje varoši, ali to nije bio konačan rezultat. U 61. minutu, Veljko Simić je pogodio mrežu Nemanje Belića, za uvodni remi. U poslednjim trenucima meča, Zemunci su ostali bez Mateje Njamculovića koji je u 90. minutu dobio drugi žuti karton, s tim da treba da se kaže da je u igru ušao tek u 81. minutu.

U ostala dva meča današnjeg programa, utakmice su rešene u uvodnim minutima. Voždovac je bio bolji od Bačke, a jedini gol već u četvrtom minutu dao je Aleksandar Ješić. U Kruševcu, Napredak je već u sedmom minutu došao do tri boda. Aleksa Vukanović je bio precizan sa bele tačke.