7°C
26.04.2024.
117.1627
109.3752

SUPERLIGA: Antić izvodio ekipu sa terena, Radnički rešio utakmicu za SAMO 2 minuta

03.11.2018. 18:07
Dragan Antić
Dragan Antić / Izvor: MN Press
U nedelju na programu još četiri utakmice 15. kola.

Kompletiran je subotnji program u 15. kolu Superlige Srbije. Prvo je Crvena zvezda pobedila Proleter, a onda su odigrana još tri meča. Radnički je pobedio na gostovanju Bačkoj sa 2:0, a u duelu Mladosti i Čukaričkog viđeno je sedam golova. Slavili su gosti iz Beograda sa 4:3. Najburnije je bilo u Surdulici gde je Radnik dočekao Dinamo. Na kraju je bilo 2:0 za domaćina (dvostruki strelac Igor Zlatanović), ali je u završnici prvog seta trener gostiju Dragan Antić nezadovoljan zbog dosuđenog penala (glavni sudija Bojan Nikolić) povukao na kratko ekipu sa terena. Ipak, utakmica je nastavljena.

POSLE DUELA U NOVOM SADU: Milojević nije mogao da bude kraći, a trener Proletera je pričao i poništenom golu

PARTIZAN ČEKA VOJVODINU: Mirković priznao, njegovi fudbaleri imaju OVAJ problem (FOTO)

Kao što je rečeno, Nišlije su "poslušale" šefa stručnog štaba Nenada Lalatovića (više pročitajte OVDE), pobedile i zadržale drugo mesto na tabeli Superlige. Golove su dali Nermin Haskić i Aleksandar Stanisavljević i to u roku od dva minuta, u 36. i 38. minutu. Tim sa "Čaira" ima sada devet bodova manje od Zvezde koja je pobedom u Novom Sadu nad Proleterom upisala 43. bod.

Nermin Haskić
Nermin Haskić / Izvor: MN Press

U Lučanima, Brđani su imali prednost od 2:1, ali  je domaćin (na kratko) uspeo da preokrene. Bilo je 3:2, a onda su Ognjen Mudrinski i Luka Stojanović dali golove za konačnih 4:3. Čukarički je na tabeli preskočio Partizan, ali tim iz Humske ima meč manje. U nedelju će u Humskoj gostovati Vojvodina.