TITULA SVE DALJE OD HUMSKE: Partizan se mučio sa TSC-om, Natho sa KREČA spasao crno-bele!

22.02.2020. 15:29 17:13
TSC - Partizan
TSC - Partizan / Izvor: Foto: fkpartizan
22. kolo Superlige Srbije.

Fudbaleri Partizana remizirali su u Senti protiv ekipe TSC-a sa 1:1 (0:0) u 22. kolu Superlige Srbije.

Domaći su poveli u 69. minutu golom Silađija, a izjednačenje je doneo Bibras Natho iz penala u 91. minutu.

Ovo je najrealniji rezultat po svemu viđenom na današnjoj utakmici. TSC je igrao ofanzivno, stvarao šanse, a crno-beli su igrali slabije nego inače, posebno u završnici, pred golom Filipovića.

Domaćin je poveo pošto je Stojković odbio loptu do Silađija, nakon šuta Lukića, a ovom nije bilo teško da zatrese nebranjenu mrežu. Glavni arbitar Lazar Lukić je u 90. minutu dosudio penal za osvajača kupa Srbije, nakon odgurivanja u šesnaestercu, a sa bele tačke je još jednom bio siguran kapiten izraelske reprezentacije.

Ovim remijem, crno-beli su se za još jedan korak udaljili od šampionske titule, pošto će Crvena zvezda imati priliku da trijumfom nad Vojvodinom večitom rivalu pobegne na 13 bodova razlike.

Tok meča iz Sente možete pratiti uživo na portalu Srbija Danas.

SNIMAK SRPSKOG SUDIJE ZAPREPASTIO SVE: Sviraš dva-tri faula pa kažeš "šta je bilo"!? (VIDEO)

PRED DUEL SA GRUZIJOM: Rebić i Jaramaz otkrili šta ključ pobede u

JEDAN OD NAJBOLJIH IKADA: Bane, srećan rođendan!

KRAJ UTAKMICE

90+1.minut
Natho je doneo izjednačenje Partizanu sigurnim šutem iz penala, a prethodno je Lukić video prekršaj u kaznenom prostoru TSC-a posle duela Pavlovića sa dvojicom domaćih igrača.
90.minut
Glavni sudija Lazar Lukić signalizirao je da će se igrati još oet minuta nadoknade vremena.

85.minut
Partizan napada, ali preti uglavnom iz prekida.
81.minut
Stevanovića menja Lakčević.
74.minut
Matić je ušao u igru, a zamenio je Sadika.
69.minut
Domaćin je poveo sredinom drugog poluvremena. Lukić je izašao jedan na jedan sa Stojkovićem i šutirao u dalji ugao. Golman gostiju je uspeo da odbije loptu, ali je na nju natrčao Silađi i lako je sproveo u nebranjenu mrežu.
67.minut
Novi opasan napad crno-belih. Urošević je probio po levom boku i pronašao Zdjelara koji je propustio priliku da šutira. Lopta je odložena na stranu do Miletića koji je tražio Sadika, ali je on faulirao Filipovića. Trener domaćih Zoltan SAbo je odlučio da ubaci Đurića umesto Duronjića.
64.minut
Novi napad gostiju, Suma je proigrao Sadika, ali je usledio novi neprecizan šut nigerijskog napadača.
63.minut
Sjajan potez Stevanovića, ali je šutirao preko gola iskosa sa leve strane, a Arsenijević je dobio javnu opomenu.
60.minut
Silađi je dobio duel sa Ostojićem, šutirao snažno, lopta je odskakala, ali je Stojković uspeo da je ukroti.
55.minut
Golman Filipović je uhvatio loptu pre Umara Sadika.
53.minut
Saša Zdjelar je dobio žuti karton.
46.minut
TSC izvodi početni udarac u drugom delu.

2. poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45.minut
Igraće se još minut nadoknade vremena.
43.minut
TSC je pokušao da zapreti, ali je pomoćni arbitar Banović signalizirao ofsajd iako su i Duronjić i Silađi bili u dozvoljenoj poziciji.
40. minut
Možda i najbolja šansa za Partizan, Sadik je šutirao, ali pored gola.
34.minut
Silađi je zaradio javnu opomenu.
30.minut
Pola časa igre u Senti, bez velikih prilika i golova, mada domaći za nijansu više prete.
28.minut
Nova šansa za domaće, šutirao je Silađi, ali je lopta otišla pored gola.
20.minut
Veoma tvrda utakmica za sada, bez stopostotnih šansi i golova.
19.minut
Ostojić je zaradio žuti karton zbog igranja rukom na sredini terena.

12.minut
Prva veća opasnost pred golom Partizana. Centrirao je Zec, ali lopta ipak nije stigla do Duronjića. Odmah je usledila kontra crno-belih, Suma je potražio Sadika koji se našao u ofsajd poziciji.
9.minut
Dobar centaršut Natha iz prekida, na loptu su išli Sadik i Pavlović, ali nije bilo problema za golmana Filipovića.
8. minut
Početno ispitivanje snaga u Senti. Obe ekipe imale su po jednu polušansu, a glavni arbitar je već u drugom minutu prekinuo susret jer je lopta bila ispumpana.