SUPERLIGA: Crno-beli slavili u Novom Pazaru, treći put u nizu, Partizan iz dvojke u keca (VIDEO)

13.04.2017. 18:54
FKPartiz
FKPartiz / Izvor: Foto: FK Partizan/Irfan Ličina
Domaćin poveo već u 3. minutu.

Partizan je treću utakmicu u nizu dobio, pošto je na poluvremenu gubio. Crno-beli su prvi put u istoriji slavili u Novom Pazaru (3:1) pošto su u drugom poluvremenu golove postigli Uroš Đurđević i Leonardo. Partizan je pobedom ostao na tri boda zaostatka za Crvenom zvezdom (praktično četiri) pred start plej-ofa i Večitog derbija koji je na programu već u utorak od 17 časova i 30 minuta.

TUGA U BIVŠOJ JUGI: Preminuo LEGENDARNI sportski NOVINAR!

Legenda Milana ŽELI bivšeg fudbalera Crvene zvezde po svaku cenu! (FOTO)

Kao i protiv Voždovca i Radnika, Partizan je loše odigrao prvo poluvreme, a već je na startu meča primio gol. Ivan Marković je bio strelac posle odbijene lopte i gužve u šesnaestercu gostiju.

PERVERZIJA: Pogledajte kakva SEKS-BOMBA je ZALUDELA Marija Balotelija (FOTO)

SUPERLIGA SRBIJE: Neverovatan RASPLET, poznati svi PROTIVNICI Zvezde i Partizana (VIDEO)

Celo prvo poluvreme Partizan je odigrao bezidejno, a jedinu šansu gost je imao u 44. minutu, ali se Uroš Đurđević nije dobro snašao.

IMA DA LETI: Paulinjo u problemu zbog porno zvezde (FOTO)

Đurđević se na startu drugog poluvremena iskupio za taj promašaj.

Preokret je doneo Leonardo koji se odlično snašao posle centaršuta Marka Jankovića.

U nadoknadi meča konačan rezultat postigao je Marko Jevtović.

NOVI PAZAR - PARTIZAN 1:3
STRELCI: Marković 3 - Đurđević 52, Leonardo 73, Jevtović 90+2. Sudija: Zoran Široki (Smederevo).

NOVI PAZAR: Budaković, Vasilić, Ignjatović, Krstić (od 69. Mutavdžić), Marić, Pantelić, Savić, Plavšić, Avdić (od 56. Đoković), Milojević (od 80. Muslimović), Marković.

PARTIZAN: Kljajić, Radin, Ostojić, Milenković, Munir, Jevtović, Everton (od 46. Tavamba), Janković (od 74. Đuričković), Ilić, Leonardo, Đurđević (od 81. Kosović).