SUPERLIGA: Čukarički slavio u gradskom derbiju, remi na Banjici (FOTO)

24.02.2019. 16:09
FK Čukarički
FK Čukarički / Izvor: MN Press
Okončano 23. kolo domaćeg prvenstva.

U Beogradu su odigrane dve poslednje utakmice 23. kola Superlige Srbije na kojima je viđeno pet golova. Na Banovom brdu je ekipa Čukaričkog slavila u gradskom derbiju protiv Voždovca rezultatom 3:0, dok su na Banjici Rad i Dinamo odigrali meč bez pobednika (1:1).

VELIKI HENDIKEP ZA SOLSKJERA: Matić povređen, pod znakom pitanja i za mečeve Srbije (FOTO)

NEMOJ JA NJEGOV DOSIJE DA OTVORIM: Bivši selektor OŠTRO uzvratio Rambu Petkoviću (FOTO)

Čukarički je ubedljivo trijumfovao nad Voždovcem na domaćem terenu sa 3:0. Brđane je u vođstvo doveo Ognjen Mudrinski iz penala u 20. minutu utakmice, a na isteku pola časa igre prednost domaćih je udvostručio Asmir Kajević. Konačan rezultat je postavio Asmir Kajević u 54. minutu meča.

U poslednjem meču ovog vikenda na stadionu "Kralj Petar Prvi" remizirali su Rad i Dinamo iz vranja. Građevinari su poveli posle 12 minuta meča golom Gorana Smiljanića, ali je bod gostima doneo Željko Dimitrov u 64. minutu utakmice.