SUPERLIGA: Inđija ODOLELA Crvenoj zvezdi! Šampion PROSUO bodove (VIDEO)

26.02.2020. 13:30 17:13
Aleksa Vukanović
Aleksa Vukanović / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda
Utakmica završena bez pobednika.

Fudbaleri Inđije i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u 23. kolu Superlige Srbije. Domaći tim je došao u vođstvo u 36. minutu preko Ognjena Krasića, a konačan rezultat je postavio El Fardu Ben 15 minuta pre kraja meča. Utakmicu je obeležio ogroman broj kartona koji su zaradili izabranici Aleksandra Janjića - osam žutih, pre devetog koji je bio drugi za Luku Čermelja i automatsko isključenje pet minuta pre kraja susreta.

BIRATE IDEALNI TIM CRVENE ZVEZDE SVIH VREMENA: Glasajte za najboljeg ŠTOPERA (ANKETA)

POSLE VIRUSA: Luka Jović u KARANTINU!

GOTOVO: Milojević uzeo milione i potpisao za novi klub!

Tok meča pogledajte u nastavku.

KRAJ:
Utakmica je završena bez pobednika - 1:1!
90+4. minut:
Garsija je imao loptu na tacni na ivici šesnaesterca, ali je šutirao pored gola.
90. minut:
Igraće se još šest minuta.
90. minut:
Veliku priliku propustio je Babić posle kornera.
85. minut:
Luka Čermelj je dobio drugi žuti karton zbog udaranja laktom Gobeljića.
84. minut:
Vladan Milosavljev je zamenio Branislava Tomića. U nastavku se golman Preković požalio na povredu, a Inđija nema više izmena.
78. minut:
Osmi žuti karton za Inđiju zaradio je golman Preković zbog odugovlačenja.
75. minut:
GOL 1:1! Marko Gobeljić je uputio idealan centaršut sa desne strane, a na pravom mestu je bio El Fardu Ben koji je sproveo loptu u mrežu.
74. minut:
Druga izmena u Inđiji. Milan Janjić je zamenio Bastajića.
72. minut:
Šutirao je Veljko Nikolić iz slobodnog udarca, ali neprecizno.
64. minut:
Novi žuti karton za Inđiju dobio je Dimitrov tek što je ušao u igru.
63. minut:
Prva izmena u Inđiji. Izašao je Mihajlo Banjac, a zamenio ga je Srđan Dimitrov.
61. minut:
Veliku šansu propusto je Marko Gobeljić. Primio je loptu u stilu najvećih majstora fudbala i šutirao, ali je Preković odlično odbranio.
61. minut:
Šesti žuti karton za domaći tim dobio je Luka Čermelj.
60. minut:
Milan Borjan spasava Crvenu zvezdu. Bastajić je šutirao, a kapiten crveno-belih je maestralno intervenisao.
51. minut:
Ben je izveo slobodan udarac iz dobre pozicije, ali je lopta otišla preko gola.
48. minut:
Pokušao je Garsija, ali je Preković ponovo bio siguran. Potom je nastala velika gužva, a žute kartone su dobili Radovan Pankov i Stefan Purtić, što je peta javna opomena za igrače Inđije.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a Dejan Stanković je napravio dvostruku izmenu. Milan Pavkov i Mateo Garsija su zamenili Miloša Vulića i Željka Gavrića.
POLUVREME:
Inđija vodi rezultatom 1:0!
45+3. minut:
Žuti karton dobio je Nebojša Bastajić zbog povlačenja Pankova.
45. minut:
Žuti karton je dobio Nemanja Vidić zbog pogibeljnog starta nad Benom. Vezista Inđije je s leđa uklizao u noge reprezentativcu Komorskih ostrva i mora biti srećan što je prošao samo sa žutim kartonom.
36. minut:
GOL 1:0! Ognjen Krasić je doveo u vođstvo domaći tim. On je posle proigravanja Stefana Purtića pobegao odbrani Crvene zvezde i rutinski je savladao Milana Borjana sa kojim se našao oči u oči.
35. minut:
Mihailo Jovanović je dobio žuti karton zbog udaranja laktom Alekse Vukanovića.
33. minut:
Oporbao je udarac El Fardu Ben sa nekih 18 metara, ali je siguran bio Miloje Preković.
32. minut:
Veoma spor tempo meča u Inđiji.
24. minut:
Miran period igre u Inđiji.
18. minut:
Centaršut Vulića iz slobodnog udarca pokušao je da materijalizuje Vukanović, ali nije precizno šutirao.
14. minut:
Borjan je nastavio meč.
13. minut:
Gobeljić je naleteo na Borjana, pa se kapitenu Crvene zvezde ukazuje pomoć.
11. minut:
Žuti karton dobio je iskusni štoper Inđije Miloš Mihajlov zbog faula nad Vukanovićem.
9. minut:
Gavrić je šutirao, ali pravo u golmana Prekovića.
8. minut:
Babić je oborio Banjca u opasnoj zoni, ali Novica Anđelovski nije dosudio faul.
1. minut:
Utakmica je počela, a sa centra su krenuli fudbaleri Inđije.

INĐIJA - CRVENA ZVEZDA 1:1

STADION: FK Inđija (Inđija)

SUDIJA: Novica Anđelovski

STRELCI: Krasić 36. - Ben 75.

CRVENI KARTON: Čermelj

INĐIJA: Preković - Cucin, Mihajlov, Jovanović, Krasić - Bastajić (od 74. Janjić), Banjac (od 63. Dimitrov) - Purtić, Tomić (od 84. Milosavljev), Čermelj - Vidić. Klupa: Knežević, Dimitrov, Ilić, Janjić, Pavlović, Rajevac, Milosavljev. Trener: Aleksandar Janjić.

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Gobeljić, Pankov, Babić, Rodić - Petrović, Vulić (od 46. Pavkov) - Ben, Nikolić, Gavrić (od 46. Garsija) - Vukanović. Klupa: Popović, Degenek, Konatar, Jovičić, Simić, Garsija, Pavkov. Trener: Dejan Stanković.

SUPERLIGA, 23. KOLO:

Sreda

Spartak - Mladost 3:1

(Srećković 17. Denković 74. p, Šormaz 89. - Bojović 88.)

Vojvodina - Radnički (18)

Pogledajte kako izgleda Natalija Ilić, lepša polovina Sergeja Milinkovića-Savića.

ABA LIGA DONELA ODLUKU NA ZVEZDINU ŽALBU: Čeka se ODGOVOR UPRAVE

ĐIĐI BEKALI DOMINIRA: Zbog S*KSA ostajemo bez titule! Napadač nam NE SILAZI sa NJE (FOTO)

OTVARAJ KAPIJU! Navijači Bajerna napravili haos ispred “Stamford bridža” (VIDEO)