SUPERLIGA: Lalama ceo plen u Subotici, Novi Pazar konačno pobedio

12.12.2020. 16:45
FK Vojvodina
FK Vojvodina / Izvor: MN Press
Na četiri utamice postignuto svega šest golova.

Četiri meča Superlige odigrana su od 14 časova, a napadači nisu bili posebno raspoloženi pošto je na četiri meča postinuto tek šest golova, od čega polovina u Nišu gde je Radnički sa 2:1 savladao Zlatibor. Nišlije su do tri boda stigle zahvaljujući Petru Đuričkoviću koji je domaćina doveo u vođstvo u 38. minutu, a 1:0 je bio i rezultat na poluvremenu. Ifet Đakovac je u 54. minutu doneo izjednačenje gosdtima, ali je Đuričković u samoj završnici ipak doneo tri boda Radničkom pogotkom u sudijskoj nadoknadi.

"TO JE LAŽ!" Kuman van sebe od gneva: "Ne ubijam ih" Priznao da je ozbiljno zabrinut

DE-TO-NA-CI-JA: Definitivno NAPUŠTA Real! Već se zna ime NJEGOVOG kluba

VUČELIĆ ZAKAZAO SKUPŠTINU: Na dnevnom redu finansije...

U derbiju u Subotici Spartak je dočekao Vojvodinu koja je uspela da dođe do minimalne pobede zahvaljujući golu Miodraga Gemovića u 50. minutu do kojeg se odbila lopta posle izblokiranog šuta Čovića. Lale su ovom pobedom nastavile borbu za drugu poziciju sa Partizanom, od kojeg trenutno imaju bod više i utakmicu više.

U duelu timova iz donjeg doma tabele Rad je uspeo da odnese ceo plen iz Šapca pošto je savladao Mačvu minimalnim rezultatom. Gol odluke postigao je Uroš Damnjanović u 90. minutu koji je 17 minuta ranije ušao u igru. Minimalni trijumf ostvario je i Novi Pazara koji je bio bolji od Metalca i posle četiri kola došao konačno do pobede preko Almira Aganspahić koji je bio precizan u 47. minutu.