SUPERLIGA: Lazarevčani stigli do prvog boda u elitnom rangu

26.07.2021. 21:26
FK Kolubara
FK Kolubara / Izvor: MN Press
Kolubara i Radnik igrali su 1:1

U poslednjem meču drugog kola Superlige Srbije Kolubara iz Lazarevca osvojila je prvi bod u elitnom rangu pošto je igrala nerešeno 1:1 (1:0) sa Radnikom iz Surdulice. Mogli su Lazarevčani i do sva tri boda, ali ih je koštao ostanak sa igračem manje.

Od gubitnog tiketa u MOZZARTU platio letovanje

RADONJIĆ VIŠAK NA VELODROMU: Za Srbina stigla ponuda iz Nemačke, Marsej želi 8.000.000 evra

DANI ODLUKE ISPRED RONALDA: Kristijano se vratio u Juventus, sledi razgovor sa Alegrijem

Kolubara je bila bolja toko mprvog poluvremena, a do vođstva je stigla već u 3. minutu pošto je Vučetić uspeo da savlada golmana Radnika sa dvadesetak metara posle greške odbrane gostiju. Iako je Kolubara imala prilike da uveća prednost na poluvremenu je ostalo 1:0.

Samo pet minuta igre je prošlo u drugom poluvremenu kada je Oreščanin zbog drugog žutog kartona isključen i od tog trenutka je Radnik bio boli tim. Pokušavali su gosti da iskoriste brojčanu prednost, stvarali prilike, ali je golman Puletić bio na visini zadatka sve do 74. minuta kada ga je Radmanovac savladao za izjednačenje. IMala je Kolubara šansu kada je Nikolić pogodio prečku, ali je na kraju ostalo 1:1.