3°C
20.04.2024.
117.1474
110.1009

BEN UNIŠTIO MAČVU: Dva gola i asistencija Afrikanca u Zvezdinoj RAPSODIJI u Šapcu (VIDEO)

07.03.2020. 15:34 17:13
El Fardu Ben
El Fardu Ben / Izvor: MN Press
Crveno-beli osvojili tri boda.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Mačvu u Šapcu rezultatom 3:0 u utakmici 25. kola Superlige Srbije. Čovek odluke je bio El Fardu Ben koji je pogotkom iz slobodnog udarca u 19. minutu načeo domaćina, da bi u 33. duplirao prednost crveno-belih. Konačan rezultat je četiri minuta kasnije postavio Srđan Babić posle centaršuta upravo reprezentativca Komorskih Ostrva.

BIVŠI IGRAČ ZVEZDE POSTIGAO GOL U PREMIJER LIGI: Srbin srušio Arsenal! (VIDEO)

Grafičar i pored poraza od Kabela ima velike ambicije

DEKI GA SE PRELAKO ODREKAO: Ovaj fudbaler nije valjao Stankoviću a sada rešeta u novom klubu (VIDEO)

Uživo dešavanja iz Šapca možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.

KRAJ:
Crvena zvezda je slavila rezultatom 3:0!
85. minut:
Čini se da oba tima jedva čekaju da se utakmica završi.
77. minut:
Poslednju izmenu na utakmici izvršio je Dejan Stanković koji je na teren poslao Matea Garsiju umesto Tomanea.
71. minut:
Veljko Simić je zamenio Željka Gavrića u Crvenoj zvezdi, dok je u ekipi Mačve Ivan Obrovac zamenio Nikolu Milinkovića.
68. minut:
Pokušao je Jovičić da lobuje golmana Mačve, ali ipak nije bio siguran.
67. minut:
Crveno-beli su tražili penal nakon što je Ben pao u kaznenom prostoru, ali je sudija Čolović samo odmahnuo rukom.
64. minut:
Nova izmena kod domaćina. Miloš Zukanović je zamenio Nikolu Dukića.
58. minut:
Prva izmena u Crvenoj zvezdi. Na terenu je Branko Jovičić po prvi put u zvaničnim utakmicama još od meča sa Helsinkijem prethodnog leta, a zamenio je Veljka Nikolića.
50. minut:
Novu priliku je propustio Milan Pavkov. Napadač Zvezde je šutirao glavom preko gola posle centaršuta Bena.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a ekipa napravljena je i prva izmena u ekipi Mačve. Branko Mihajlović je zamenio Stefana Ilića.
POLUVREME:
Crvena zvezda ima ogromnu prednost od 3:0 posle prvih 45 minuta.
45. minut:
Pokušao je Ben da dođe do het-trika već u prvom poluvremenu, ali je lopta prohujala pored stative.
37. minut:
GOL 0:3! Ovog puta je Ben asistent, a Babić je strelac. Visoki štoper je posle centaršuta najboljeg pojedinca dosadašnjeg toka meča zakucao loptu u mrežu iz peterca.
35. minut:
Šutirao je Babić posle kornera, ali pravo u golmana Živkovića.
33. minut:
GOL 0:2! Ponovo je Ben strelac. Reprezentativac Komorskih Ostrva je sjajno iskoristio centaršut Tomanea sa leve strane i glavom je smestio loptu u mrežu.
29. minut:
Žuti karton dobio je Milan Pavkov zbog igranja rukom i šutiranja lopte posle sudijskog zvižduka.
27. minut:
Žuti karton je zbog neopreznog starta dobio Nemanja Tošić.
19. minut:
GOL 0:1! Ben je doneo prednost crveno-belima preciznim šutem iz slobodnog udarca.
14. minut:
Pokušao je tomane iskosa da iznenadi Živkovića, ali je golman Mačve bio spreman i zaustavio je udarac Portugalca.
13. minut:
Miran period igre u Šapcu.
5. minut:
Pravi zicer promašio je Milan Pavkov! Golman Mačve Živković je uspeo da odbrani i da odbije loptu u korner. Posle kornera je pokušao Tomane, ali neprecizno.