SUPERLIGA: Napredak na krovu doživeo NAJTEŽI poraz još od 2010. godine (FOTO)

15.02.2019. 19:01
Milorad Kosanović
Milorad Kosanović / Izvor: MN Press
Voždovac bez milosti.

Fudbaleri Voždovca savladali su Napredak na domaćem terenu u premijeri prolećnog dela sezone ubedljivim rezultatom 4:0. Mrežu gostiju su tresli Filip Stuparević dva puta, a Miloš Mihajlov i Alen Masšović po jednom. To je Kruševljanima najteži poraz još od poslednjeg kola prvenstva 2010. godine, kada je Vojvodina na Karađorđu slavila sa 7:0.

JIRKA: U Zvezdi je sve TOP (VIDEO)

ISPLIVALA ISTINA: Miljenik Grobara bio na korak od Zvezde, a nećete verovati koga je VRBOVAO (FOTO)

Iskusni Miloš Mihajlov je doveo u vođstvo domaću ekipu u 10. minutu, a prednost je udvostručio Stuparević devet minuta kasnije. Već u 22. minutu golman gostiju Nikola Petrović je po treći put morao da vadi loptu iz mreže, jer ga je savladao Alen Mašović. Konačan rezultat postavio je mladi Filip Stuparević svojim drugim golom na meču u 68. minutu.

Filip Stuparević
Filip Stuparević / Izvor: MN Press

Ubedljiv rezultat na krovu je svakako iznenađenje, ali treba uzeti u obzir to da su Napredak napustili najbolji fudbaleri iz prvog dela sezone Aleksa Vukanović i Miloš Vulić koji su pojačali Crvenu zvezdu.

Voždovac je ovom pobedom došao na deseto mesto na tabeli sa 22 boda, dok je Napredak na šestoj poziciji sa 33 boda.