SUPERLIGA: Partizan poražen u Kruševcu na debiju Sava Miloševića (VIDEO)

31.03.2019. 17:29
Nemanja Nikolić
Nemanja Nikolić / Izvor: MN Press
Veoma interesantan meč.

Fudbaleri Napretka slavili su u 28. kolu Superlige Srbije protiv Partizana rezultatom 1:0. Pobedonosni pogodak za Čarapane postigao je Ivan Đorić u 18. minutu pravom majstorijom. Kruševljani su ubrzo mogli i do ubedljivije prednosti, ali im je poništen gol zbog ofsajda. Partizan je do izjednačenja mogao da dođe u 58. minutu kada je udarac Rikarda Gomeša iz penala odbranio Nikola Petrović.

PARTIZAN SVOJ DEO POSLA ZAVRŠIO: Evo od koga zavisi sudbina crno-belih za Evropu, a nije UEFA

TAKO TO RADI KAPITEN: Veličković UĆUTKAO celu svlačionicu (VIDEO)

RENFRO POSLE BLOKADE CIRBESU: Tek će je osetiti (FOTO)

Dešavanja sa utakmice u Kruševcu možete pratiti iz minuta u minut na portalu Srbija Danas.

KRAJ:
Napredak je slavio minimalnim rezultatom!
90+5. minut:
Velika šansa za Partizan. Ipak, crno-beli nisu uspeli da dođu do gola.
90+4. minut:
Poslednja izmena Milorada Kosanovića. Milan Obradović je zamenio Nikolu Eskića.
90+2. minut:
Žuti karton za Nemanju Nikolića.
90. minut:
Igraće se još četiri minuta.
90. minut:
Drugu izmenu je napravio Milorad Kosanović. Miloš Zukanović je zamenio Igora Ivanovića.
84. minut:
Nezgodan pokušaj Rikarda sa distance, ali je Petrović ponovo sjajno odbranio.
82. minut:
Poslednju izmenu napravio je Savo Milošević. Na teren je poslao iskusnog Sašu Ilića umesto Danila Pantića koji se žalio na povredu.
80. minut:
Opasno je bilo po gol Partizana, ali je šut Ndijaea glavom završio pored gola.
75. minut:
Izlazi strelac za sada jedinog gola na meču Ivan Đorić, a umesto njega u igri je Stefan Deak.
70. minut:
Nova promena u ekipi Partizana. U igri je Goran Zakarić umesto Zorana Tošića.
62. minut:
Žuti karton dobio je Ivan Đorić.
59. minut:
Crno-beli traže novi jedanaesterac. Lopta je u ruku pogodila Nemanju Petrovića, ali je Novica Anđelovski odlučio da ne pokaže opet na belu tačku.
58. minut:
NEMA GOLA! Rikardo Gomeš je namestio loptu na belu tačku i opalio po njoj, ali je Nikola Petrović zaustavio udarac.
57. minut:
Penal za Partizan! Nemanja Petrović je srušio je Zorana Tošića u šesnaestercu.
53. minut:
Zatresla se prečka Petrovićevog gola! Pravu raketu je poslao Danilo Pantić sa ivice kaznenog prostora, ali arbitri su prethodno dosudili ofsajd, pa i da je lopta završila u mreži gol ne bi bio priznat.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme.
POLUVREME:
Napredak na pauzu odlazi sa minimalnom prednošću.
45+3. minut:
Poslednje šanse za Partizan je promašio Rikardo Gomeš. Najpre je Tošić pogodio živi zid iz slobodnog udarca, pa se lopta odbila u korner, a u nastavku je Rikardo imao sjajnu priliku da glavom sa svega nekoliko metara zatrese mrežu, ali nije uspeo da je uputi gde je želeo.
45+1. minut:
Nikola Aksentijević dobija žuti karton, jer je šutnuo loptu posle faula koji je napravio nad Rikardom.
45. minut:
Nova prilika za Partizan. Rikardo je centrirao za Pantića, koji nije uspeo iz odlične pozicije da zatrese mrežu.
34. minut:
Prvi žuti karton na meču dobio je Igor Ivanović zbog faula nad Miroslavom Vulićevićem.
31. minut:
Nemanja G. Miletić je napustio igru zbog povrede, a umesto njega na terenu je Slobodan Urošević.
24. minut:
Sjajno je Danilo Pantić izveo slobodan udarac, ali je još bolje intervenisao Nikola Petrović.
22. minut:
Ibrahim Ndiaje je postigao gol za Napredak, ali je Novica Anđelovski na asistenciju svog pomoćnika svirao ofsajd. Diskutabilna situacija.
18. minut:
GOL 1:0! Ivan Đorić je doneo prednost Napretku. Aksentijević je posle solo prodora po desnoj strani dodao loptu Đoriću koji je sa ivice šesnaesterca poslao loptu u same rašlje Stojkovićevog gola.
17. minut:
Prva prilika za crno-bele. Natrčao je Milan Smiljanić na loptu koja je izlazila iz kaznenog prostora domaćina i uputio je pravu bombu, ali je NikolaPetrović bio dobro postavljen.