SUPERLIGA SRBIJE: Bez pobednika u Kruševcu! Partizanu samo bod protiv Napretka (VIDEO)

11.08.2019. 19:51
FK Napredak
FK Napredak / Izvor: Foto: FK Partizan
Kiks crno-belih.

Fudbaleri Napretka i Partizana remizirali su u Kruševcu u okviru četvrtog kola Linglong Superlige Srbije, a rezultat je bio 2:2. Kruševljani su dva puta bili u vođstvu, ali su crno-beli uspeli da dođu do boda.

Golove za ekipu Napretka postigao je Igor Ivanović u 11. i 29. minutu, a u prvom poluvremenu je strelac za crno-bele bio Rajko Brežančić koji je poravnao rezultat samo tri minuta posle prvog gola Čarapana. Novo izjednačenje je Parnom valjku doneo Sejduba Suma u 66. minutu, a kasnije se ispostavilo i da je to bio konačan rezultat.

TUŽNE VESTI IZ HUMSKE: Preminula legenda Partizana i Zemuna

SUDI U PREMIJER LIGI ENGLESKE: Zna se ko deli pravdu Partizanu u borbi za plej-of Lige Evrope (FOTO)

MOŽE DA NAPIŠE KNJIGU: Milošević otkrio kako je doveo Asana, a onda uzvratio Biniću

Tok utakmice pogledajte u nastavku.

KRAJ:
Utakmica je završena rezultatom 2:2!
90+1. minut:
Bilo je opasno po gol Napretka, ali je šut Lazara Pavlovića završio je pored gola.
90. minut:
Igraće se još pet minuta. U međuvremenu je Marko Milošević dobio žuti karton zbog odugovlačenja.
89. minut:
Iz igre je izašao dvostruki strelac Igor Ivanović, a zamenio ga je Milan Obradović.
85. minut:
Zoran Široki je pokazao žuti karton Lazaru Pavloviću zbog simuliranja u kaznenom prostoru Napretka.
81. minut:
Šutirao je Zoran Tošić iz slobodnog udarca, ali je lopta prešla tik preko prečke.
74. minut:
Pokušao je Lazar Pavlović, ali je bio neprecizan.
72. minut:
Nikola Eskić je dobio žuti karton i istog trenutka je zamenjen, a umesto njega na terenu je Aleksandar Desančić.
69. minut:
Miloš Milovanović i Nemanja Miletić su dobili žute kartone, posle gužve kod kornera za Partizan.
67. minut:
Poslednju izmenu je napravio Savo Milošević koji je na teren poslao Lazara Pavlovića umesto Milana Smiljanića.
66. minut:
GOL 2:2! Sejduba Suma donosi novo izjednjačenje crno-belima. Sjajno ga je uposlio Tošić, a omaleni Afrikanac je proturio loptu pored Miloševića i poslao je u mrežu.
65. minut:
Strahinja Pavlović je šutirao iz velike udaljenosti, ali neprecizno.
62. minut:
Pokušao je Milan Smiljanić sa distance, ali je lopta zakačila Bjeloša i završila je u korneru.
61. minut:
Šutirao je Ožegović posle centaršuta Miletića, ali pravo u Miloševića.
57. minut:
Bilo je opasno po gol Napretka, ali je golman Milošević dobro intervenisao posle pokušaja Brežančića.
55. minut:
Marko Pavićević je dobio žuti karton zbog udaranja Igora Vujačića u vazdušnom duelu.
53. minut:
Prva izmena u Napretku. Umesto Miloša Ožegovića na terenu je Ivan Đorić.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, a Savo Milošević je napravio prve izmene. Na terenu su Sejduba Suma i Takuma Asano umesto Đorđa Ivanovića i Filipa Stevanovića.
POLUVREME:
Vodi Napredak rezultatom 2:1.
45+4. minut:
Šutirao je Zdjelar sa ivice šesnaesterca, ali je Marko Milošević ukrotio loptu.
45+1. minut:
Tražili su penal igrači i navijači Napretka zbog starta Strahinje Pavlovića, ali Zoran Široki je samo odmahnuo rukom.
45. minut:
Sudija Široki je odlučio da prvo poluvreme produži četiri minuta.
41. minut:
Ogromnu priliku za het-trik propustio je Igor Ivanović. Šutirao je sa nekih sedam metara posle centaršuta sa desne strane, ali je lopta prohujala tik pored stative.
40. minut:
Šutirao je Zoran Tošić iz slobodnog udarca sa 20-ak metara, ali se od živog zida lopta odbila u korner.
32. minut:
Gužva na terenu. Ostao je na zemlji jedan igrač Napretka, a crno-beli nisu izbacili loptu u aut, pa je to bio povod za raspravu između fudbalera.
29. minut:
GOL 2:1! Ponovo Igor Ivanović trese mrežu Partizana. Ofanzivac Napretka je odlično reagovao posle centaršuta sa leve strane i matirao je Stojkovića po drugi put.
26. minut:
Sudija Zoran Široki dao je igračima minut odmora da se osveže, zbog velike vrućine.
20. minut:
Nasamario je Đuro Zec Vujačića i Miletića, ali je šutirao preko gola.
19. minut:
Stojković je fenomenalno odbranio pokušaj Igora Ivanovića sa distance.
14. minut:
GOL 1:1! Rajko Brežančić doneo je izjednačenje Partizanu. Levi bek crno-belih je umakao čuvarima i pogodio dalji ugao Miloševićevog gola.
11. minut:
GOL 1:0! Vodi Napredak! Igor Ivanović je doveo Čarapane u vođstvo. Izašao je sam ispred Vladimira Stojkovića i rutinski je zatresao mrežu.
9. minut:
Prvu šansu za Napredak propustio je Marko Pavićević. Šutirao je iskosa sa desne strane, ali se isprečio Vladimir Stojković.
6. minut:
Centrirao je Miletić sa desne strane, a volej je uhvatio Đorđe Ivanović, ali je lopta otišla daleko pored gola Marka Miloševića.