SUPERLIGA: Partizan se razgoropadio i POČUPAO Lale u Humskoj (VIDEO)

02.11.2019. 13:38
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: MN Press
Crno-beli ubedljivo savladali Vojvodinu.

Fudbaleri Partizana ostvarili su ubedljivu pobedu u derbiju 15. kola Superlige Srbije pošto su sa 4:0 (2:0) savladali novosadsku Vojvodinu na stadionu u Humskoj i tako prišli Lalama na bod zaostatka uz jednu utakmicu manje.

GLAVOBOLJA ZA SOLSKJERA: Poraz Junajteda pred meč sa Partizanom

PROFI FOLIRANT: Trener iz Republike Srpske smislio URNEBESAN način da zaustavi igru (VIDEO)

U UDINAMA PRELOMILI: Tudor više nije trener (FOTO)

Crno-beli su od starta bili bolji rival i tokom cele utakmice diktirali ritam igre, a goste je načeo Natho iz penala 29. minutu. Isti igrač je 14. minuta kasnije iskoristio odličnu asistenciju Sadika da duplkira prednost Partizana koji je sa dva gola viška otišao na poluvreme. U nastavku je Partizan rutinski kontrolisao meč, da bi Zdjelar bombom polvisio na 3:0 u 48. minutu, da bi konačan rezultat postavio Sadik u 69. Vojvodina je imala nekoliko dobrih prilika u drugom poluvrtemenu, ali nije uspela da dođe makar do počasnog gola.

Umar Sadik
Umar Sadik / Izvor: MN Press

Fudbaleri Partizana danas od 14 časova dočekuju ekipu Vojvodine u derbiju 15. kola Superlige Srbije. Crno-belima Lale dolaze u nezgodnom trenutku pošto su u poslednja četiri kola doživeli čak tri poraza od Voždovca, Mladosti i Čukaričkog, dok su savladali samo Spartak. Sa druge strane Vojvodina u poslednjih pet kola ne zna za poraz pošto je ostvarila tri pobede i dva remija.

Partizan se trenutno nalazi na četvrtom mestu u šampionatu sa 26 bodova, odmah iza Vojvodine koja ima četiri boda više, ali i utakmicu više od crno-belih koji bi eventualnim trijumfom bili u prilici da preskoče Novosađane na tabeli.

90. minut
Kraj meča u Humskoj.
82. minut
Stevanović je pokušao da iznenadi Rockova, ali je golman Vojvodine uspeo loptu da izbaci u korner.
78. minut
U igru je ušao Lazar Pavlović umesto Šćekića.
77. minut
Drinčić je zapretio iz slobodnog udarca, ali je Stojković uspeo da loptu izbaci u korner.
73. minut
Još jednom je Sadik pokušao da savlada Rackova, ali je šutirao preko gola. Odmah potom umesto Sadika je u igru ušao Đorđe Ivanović.
69. minut
4:0!!! Sadik se odlično snašao, ušao metar u šesnaesterac i sjajnim udarcem savladao Rackova za overu trijumfa Partizana.
68. minut
Još jedan pokušaj igrača Vojvodine, ali je lopta završila pored gola Partizana.
61. minut
Lalatović pravi trostruku izmenu u Vojvodini. Nemanja Nikolić je ušao umesto Bojana Matića, Marko Đurišić ustupio je mesto Mirku Topiću, dok je Miodrag Gemović zamenio Ezea.
59. minut
Prva izmena u Partizanu, umesto dvostrukog strelca Natha u igru je ušao Sejduba Suma.
57. minut
Odlična šansa za Vojvodinu. Velika greška Stojkovića kojeg je prošao Đuričin, ali je otišao suviše ukoso i promašio prazan gol.
48. minut
3:0!!! Fantastičan gol Zdjelara. Sadik je uputio povratnu loptu, a Zdjelar je uputio pravi projektil i Rackov je bio nemoćan.
45. minut
Počelo je drugo poluvreme u Humskoj.

II POLUVREME

45. minut
Kraj prvog poluvremena. Partizan je bio bolji rival u prvih 45 minuta.
43. minut
2:0!!! Ponovo je Natho strelac. Sadik je odlično aissitirao Izraelcu koji je sa 11 metara snažnim šutem pogodio mrežu Vojvodine.
40. minut
Dobru priliku propustio je Sadik koji je iz okreta šutirao oštro po zemlji, ali je Rockov uspeo da odbrani.

29. minut
1:0!!! Natho je bio siguran sa bele tačke. Sudija Đorđić dosudio je najstrožu kaznu za Partizan posle faula Devetka nad Ostojićem.

28. minut
Devetak i Ostojić bili su u duelu tokom izvođenja kornera za Partizan, a sudija Đorđić pokazao je na belu tačku.

24. minut
Sportna situacija u Humskoj. Sadik je bio sam u kontri i imao dobru priliku, ali je startovao Marko Đurišić sa leđa izbivši loptu i zakačivši Sadika, ali sudija nije svirao faul za Partizan. Bili su nezadovoljni zbog toga crno-beli, a Ostojić je dobio i žuti karton zbog prigovora.
19. minut
Natho je iz slobodnog udarca proigrao Miletića koji je glavom šutirao pravo u Rackova.
17. minut
Prva situacija iz koje je Vojvodina mogla da zapreti, ali je posle kornera Stojković došao do lopte u svom petercu.
5. minut
Prva pretnja po gol Vojvodine. Asano je veoma dobro šutirao sa više od 20 metara, ali je golman Novosađana Rockov uspeo da odbrani taj udarac.
1. minut
Počeo je meč u Humskoj.

I POLUVREME

PARTIZAN - VOJVODINA 4:0 (2:0)

Stadion: Partizana. Gledalaca: 1.00. Sudija: Miloš Đorđić. Žuti kartoni: Šćekić, Ostojić, Sadik, Ivanović (Partizan), Đurišić (Vojvodina). Strelci: Natho iz penala u 29 i 43, Zdjelar 48, Sadik u 69. minutu.

PARTIZAN: Stojković, Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević, Zdjelar, Šćekić (od 77. L. Pavlović), Natho (od 59. Suma), Asano, F. Stevanović, Sadik (od 73. Ivanović). Trener: Savo Milošević.

VOJVODINA: Rockov, Veselinović, Đurić, Saničanin, Devetak, Drinčić, Đurišić (od 61. Topić), Đuričin, Bojić, Eze (od 61. Gemović), Matić (od 61. Nikolić). Trener: Nenad Lalatović.

DA LI ĆE JOVIĆ IGRATI ZA ORLOVE: Odgovor Matijaševića rešio je sve DILEME!

IBRA STIŽE U BOLONJU: Siniša Mihajlović ZAVRŠAVA posao veka za svoj klub

POSLE UBISTVA KIĆE MARKOVIĆA: Policija izdala saopštenje pred mečeve Partizana sa Vojvodinom i FMP-om

POJAČANJE NA MARAKANI: Bivši kapiten ponovo u Zvezdi!

GALAKSI SE JOŠ NE PREDAJE: Spremna ponuda Ibrahimoviću za produženje ugovora