SUPERLIGA: Radnički ostao bez bodova! Kosanović poražen od DEBITANTA

30.10.2019. 17:44
Milorad Kosanović
Milorad Kosanović / Izvor: MN Press
Utakmica se igrala u Nišu.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su Radnički u Nišu rezultatom 2:0 u utakmici 14. kola Superlige Srbije. Pobedu gostima doneli su Boban Georgiev i Milan Makarić golovima u završnicama oba poluvremena.

SUPERLIGA: Titula sve dalje, Partizanovo dete ŠOKIRALO crno-bele na Banovom Brdu (VIDEO)

ASTANA PRED ODBRANOM TITULE: To nisu dobre vesti za Zvezdu i Partizan iz OVOG razloga (VIDEO)

PROVUKLI SE KROZ IGLENE UŠI: Kadeti remizirali sa Mađarskom, ali ipak prošli dalje

Utakmica na Čairu bila je prva na kojoj je Surduličane sa klupe predvodio Simo Krunić koji je odmah osvojio tri boda na teškom gostovanju. Sa druge strane, puleni Milorada Kosanovića suporaženi posle tri uzastopne pobede.

Radnik je u vođstvo doveo Boban Georgiev u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena, a konačan rezultat je postavio Milan Makarić sedam minuta pre kraja utakmice.