SUPERLIGA: Zvezda se provukla u Surdulici, Gajić prvencem rešio meč (VIDEO)

23.02.2019. 16:31
FK Crvena zvezda
FK Crvena zvezda / Izvor: Foto: FK Crvena zvezda
Crveno-beli slavili protiv Radnika.

U meču 23. kola Superlige Srbije fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik u Surdulici rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Milan Gajić u osmom minutu, ali je opšti utisak da su crveno-beli imali dosta sreće. Naime, domaća ekipa je dva puta pogađala okvir gola i propustila je još nekoliko izglednih prilika.

AKO ODE U KINU: Milanu Pavkovu saigrači će biti dve SVETSKE ZVEZDE (FOTO)

DIREKTNO U KAMERU: Lalatović rekao ko je NAJBOLJI u Srbiji... Šta će reći Grobari na ovo (VIDEO)

Dešavanja iz Surdulice iz minuta u minut možete pratiti na sajtu Srbija Danas.

KRAJ:
0:1! Zvezda je uspela da osvoji tri boda na veoma teškom gostovanju.
90+1. minut:
Poslednju izmenu napravio je Vladan Milojević. Na teren je poslao Erika Jirku koji je zamenio Veljka Simića. Igraće se još tri minuta.
88. minut:
Radnik ima inicijativu, a crveno-beli se grčevito brane.
81. minut:
Radnik je ponovo bio blizu izjednačenja. Ristović je pokušao sa ivice šesnaesterca, ali je lopta prošla tik pored stative.
80. minut:
Druga izmena u redovima gostiju. Na terenu je debitant Miloš Vulić umesto Alekse Vukanovića. Sa druge strane, na terenu je Filip Stojanović umesto svog imenjaka Stanisavljevića.
74. minut:
Dvostruka izmena u ekipi Radnika. Iz igre su izašli Zoran Danoski i Lazar Kojić koje su zamenili Bratislav Pejčić i Uroš Damnjanović.
71. minut:
Pobio je Veljko Simić po levoj strani, ubacio loptu u sredinu za Pavkova koji je šutirao, ali ga je izblokirao Pajović. Lopta je, zatim, došla do Vukanovića, ali je i njegov pokušaj izblokirao Pajović
69. minut:
Nova prilika za Radnik. Golman Vasiljević je poslao preciznu loptu ka napadaču Danoskom, ovaj ju je primio i iz drugog kontakta šutirao, ali se isprečio Borjan. Zvezda ima prednost, ali Radnik je trenutno opasniji.
67. minut:
Ponovo je Zlatanović uputio projektil ka golu Borjana, ali je lopta završila van okvira gola.
64. minut:
Prvu izmenu napravio je Vladan Milojević. Na teren je poslao Mirka Ivanića koji je zamenio Lorenca Ebisilija.
57. minut:
Veoma nezgodan je bio šut Ristovića iz slobodnog udarca. Lopta je odskočila ispred Borjana koji je nekako uspeo da interveniše i odbije je ka prečki.
55. minut:
Keremeh je ostao na zemlji posle duela sa Nemanjom Milunovićem koji je dobio žuti karton zbog udarca laktom. Biće to dobra prilika za Radnik.
46. minut:
Počelo je drugo poluvreme, treneri nisu napravili nijednu promenu.
POLUVREME:
Gosti na pauzu odlaze sa prednošću od 1:0, ali je Zlatanović uz malo sreće mogao dva puta da savlada Borjana.
40. minut:
Pokušao je Ebisilio sa distance snažnim udarcem, ali je lopta prohujala pored stative gola domaćina.
28. minut:
Ponovo je Igor Zlatanović izvanredno pokušao sa ivice kaznenog prostora, ali je ovog puta Milan Borjan sjajno reagovao i odbio loptu u korner.
23. minut:
Radnik je bio nadomak izjednačenja. Zlatanović je uputio pravu bombu sa 20-ak metara, Borjan je već bio savladan, ali je prečka spasila goste.
20.minut:
Od vodećeg gola Crvene zvezde nije bilo većih uzbuđenja. Crveno-beli imaju inicijativu, ali bez konkretnih prilika za gol.
8. minut:
GOL 0:1! Prvenac Milana Gajića u dresu Crvene zvezde. Defanzivac crveno-belih je uhvatio volej udarac na ivici šesnaesterca posle jedne izbijene lopte i preciznim udarcem matirao Vasiljevića koji je loše procenio i nije ni pokušao da odbrani šut.