SUPERLIGA: Remi Voždovca i TSC-a na krovu

31.10.2021. 19:44
FK Voždovac
FK Voždovac / Izvor: MN Press
Tim iz Bačke Topole prekinuo seriju poraza.

Fudbaleri Voždovca i TSC-a iz Bačke Topole odigrali su danas nerešeno ''na krovu'' 1:1 u meču 15 kola Superlige Srbije. Zmajevi su tako nastavili seriju utakmica bez poraza, dok je TSC prekinuo seriju od tri neuspeha.

IBRA PROVOCIRA PSŽ! Dosadno vam je bez mene, sviđa mi se jedan igrač iz ove ekipe, ali mora da oseti krv

LOŠE VESTI U BARSELONI: Aguero ima srčanu aritmiju

LEGENDA JUNAJTEDA NEMA MILOSTI: Opleo po Megvajeru i Šou

Prvih 45 minuta meča u Zaplanjskoj nije donelo mnogo uzbuđenja niti je bilo dobrih prilika pa je na velikom odmoru rezultat bio 0:0.

Prava borba se razvila u drugom poluvremenu. Domaćin je do vođstva došao preko Vujasinovića u 47. minutu koji je odličnim udarcem savladao Filipovića. Upravo je primlkeni gol naterao TSC da bude konkretniji pa su gosti počeli ozbiljnije da prete. Zec je imao nekoliko dobrih pokušaja, da bi u 84. minutu Milićević sa 17 metara precizno šutirao i doneo gostima bod. Mogao je TSC i do sva tri boda, ali je Petković propustio dobru priliku.