12°C
19.04.2024.
117.1474
110.1009

SUPERLIGA: Ludilo u Novom Sadu! Pobeda Partizana uz štiklu Rikarda i tri penala na meču (VIDEO)

11.05.2019. 16:19
Rikardo Gomeš
Rikardo Gomeš / Izvor: MN Press
Sjajan meč.

Fudbaleri Partizana slavili su na gostovanju Vojvodini u okviru 36. kola Superlige Srbije rezultatom 2:1. Rikardo Gomeš je na samom startu štiklom doneo prednost crno-belima, ali su Lale ubrzo izjednačile preko Milana Đurića iz penala. Takođe u prvom poluvrmenu je i Partizan imao penal, ali je Rockov odbranio pokušaj Zakarića. Ipak, pobedu Parnom valjku je doneo Đorđe Ivanović, takođe iz penala, u završnici meča.

PARTIZAN JE BIO BLIZU EVROPSKE KRUNE: Pre 53 godine Real je SRUŠIO snove crno-belih (VIDEO)

UOČI GOSTOVANJA U UŽICU: Evo da li će Markus Pejdž igrati protiv Slobode! (FOTO)

POTPUNI PREOKRET: Adem se IZJASNIO! Ljajić u crno-belom dresu sledeće sezone (FOTO)

Crno-bele je u vođstvo doveo Rikardo Gomeš u šestom minutu na maestralan način. Ivanović je probio po levoj strani, a Rikardo je petom sa peterca poslao loptu u mrežu.

Ipak, samo tri minuta kasnije rezultat je poravnao Milan Đurić sa bele tačke nakon što je Strahinja Pavlović oborio Dejana Zukića.

Igrao se 20. minut kada je sudija Momčilo Marković dosudio penal za Partizan posle jednog kornera. Mladen Devetak je oborio Pavlovića u skoku, a Marković se nije dvoumio. Loptu je na belu tačku stavio Goran Zakarić, ali mu je Emil Rockov odbranio.

Preokret crno-belima doneo je Đorđe Ivanović iz novog jedanaesterca u 83. minutu meča. Momčilo Marković je po treći put pokazao na belu tačku, jer je Emil Rockov oborio Rikarda Gomeša.

VOJVODINA - PARTIZAN 1:2

STADION: Karađorđe (Novi Sad)

SUDIJA: Momčilo Marković

STRELCI: Đurić 9'p - Rikardo 6', Ivanović 83'p

VOJVODINA: Rockov - Lazarević, Veselinović, Saničanin, Devetak - Đurić, Mitošević - Zukić, Milojević, Stojković - Matić. Klupa: Simić, Gojkov, Mesarović, Jakovljević, Savić, Topić, Gajić. Trener: Krivokapić.

PARTIZAN: Stojković - N. R. Miletić, Marković, Pavlović, Šehović - Šćekić, Smiljanić - Zakarić, Nikolić, Ivanović - Rikardo. Klupa: Kljajić, Ostojić, Urošević, Ilić, Pantić, Stevanović, Georgijević. Trener: Milošević.

Pogledajte kako izgleda Monika Valerijeva, bivša devojka Valerija Božinova.