Utorak 19. mar 2024.
FK Javor

SUPERLIGA SRBIJE: Nemilosrdni domaćini! KLJUČA na začelju! (FOTO)

Odigrana dva meča plej-auta.

U prvim utakmicama 32. kola Superlige Srbije, u plej-autu, domaćini su ostvarili pobede. Javor je pred svojim navijačima minimalnim rezultatom savladao oslabljeni Zemun (1:0), golom bivšeg igrača zeleno-plavih Momčila Mrkaića u 7. minutu. Zanimljivo da je isti igrač, početkom marta, zaustavio Gornjovarošane posle remija u Humskoj, kada je tim iz Ivanjice slavio njegovim golovima sa 2:0 na Gradskom stadionu.

SUPERLIGA: Piksi nastavio seriju poraza, a za ovom utakmicom mora da žali (VIDEO)

ZVEZDA VEĆ VODI: Krstičić na startu NAČEO Nišlije (VIDEO)

FK Zemun
FK Zemun

UŽAS! Nova SMRT na fudbalskom terenu! Reprezentativac PREMINUO posle treninga! (FOTO)

U drugom meču, Rad je ponovo uhvatio priključak za opstanak, trijumfom nad Radnikom (2:1). Građevinari su poveli autogolom Mladenovića u 30. minutu, da bi Veljko Birmančević duplirao prednost u 61. a nepun minut kasnije, Surduličani su došli do počasnog pogotka, a strelac je bio Žakula.