SUPERLIGA SRBIJE: Remi u Humskoj, Spartak odoleo Partizanu. Umalo tuča na kraju meča (VIDEO)

26.11.2017. 16:42
Zoran Tošić
Zoran Tošić / Izvor: MN Press
Meč 18. kola domaćeg šampionata.

Fudbaleri Partizana i Spartaka odigrali su nerešeno u Humskoj (1:1) u 18. kolu Superlige. Strelci na meču bili su Zorana Tošić u 48. i Nemanja Nikolić u 72. minutu.

Ofanzivni vezista crno-belih kod pogotka je hteo da centrira, ali lopta nije nikog zakačila i završila je u mreži. Posle toga imalu su šanse i domaći i gosti.  U takvom ambijenut bolje su se snašli Subotičani koji su u 73. minutu izjednačili rezultzata. Posle centaršuta Stojkovića, skočio je Nikolić koji je glavom savladao čuvara mreže.

Do kraja susreta nije se menjao rezultata. Na kraju meča umalo je došlo do tuče na terenu. Everton je bio najratoborniji. Brazilac se hteo da pobije sa igračima Spartaka.

Treba istaći da su gosti u prvom poluvremenu imali nekoliko izglednih šansi, ali da zahvaljujući golmanu Vladimiru Stojkoviću nisu uspeli da postignu pogodak.

Meč iz minuta u minut možete pratiti na portalu Srbija Danas.

94. - Kraj meča.

90+2. minut - Ivanović je šutirao pravo u Stojkovića.

80.minut - Tošić je sa vrha šesnaesterca izveo slobodan udarac, ali je lopta otišla iznad gola.

76. minut - Tavamba se našao oći u oči sa Ostojićem, ali je šutirao pravo u njega.

72.minut - GOOOOOL! Spartak je izjednačio! Posle centaršuta Stojkovića, Nikolić je skočio i savladao golmana crno-belih.

69.minut - Solomon je poslao loptu za Đuričkovića, koji je zaobišao golmana Ostojića i šutrao ka gol. Međutim, loše je šutrao, pa je šanska otišla u nepovrat.

67.minut - Pantić je posle jednog duela završio na travi. Vezista je nekoliko minuta ležao na terenu, a zatim je ustao i nastavio meč.

64. minut - Još jedna prilika za Savkovića, ali napadač Spartaka ne može da savlada Stojkovića.

57.minut - Spartak je posle primljenog gola preuzeo inicijativu u igri.

48.minut - GOOOOOOL! Partizan vodi! Tošić je uputio centaršut, lopta nije nikog dodirnula i završila je u mreži.

Počelo drugo poluvreme.

Subotičani su u prvom delu igre imali nekoliko sjajnih šansi, ali zaslugom Stojkovića mreže su mirovale.

Kraj prvog poluvremena.

45. minut - Gotov je prvi deo igre.

44.minut - Nova sjajna šansa za Spartak! Savković je izašao sam pred Stojkovića, ali je golman Partizana izleteo, skratio ugao i odbranio udarac napadača Spartaka.

38. minut - Odlično je prošao Ivanović i šutirao prema golu. Stojković je dobro intervenisao, a na odbijenu loptu je zatim natrčao Savković, kog je sprečio Radin da postigne gol.

35 minut - Gužva pred golom Partizana, lopta je došla do Šimure, ali je Japanac šutirao preko gola.

27.minut - Posle centaršuta Savković ja zahvatio loptu glavom, ali je ona išla direktno u Stojkovića, koji je lako otklonio opasnost.

25.minut - Zoran Tošić je oprobao udarac sa dvadestetak metara. Golman Ostojić uz manje probleme, uspeo je da sačuva mrežu.

19.minut - Posle centaršuta Tošića, Pantić se našao u dobroj prilici. Ipak nije dobro udario loptu glavom, pa je ona otišla daleko preko gola.

15. minut - Posle dobre kontre, Tavamba se našao u izglednoj šansi, ali njegov udarac lako je neutralisao golman Ostojić.

8. minut - Partizan je preuzeo inicijativu, ali crno-beli za sada nisu zapretili gostujućem golmanu.

3. minut - Kakva šansa za Spartak! Posle kornera Kerkez je glavom šutirao, ali je Stojković sjajno odbranio.

Počeo je meč.

PARTIZAN - SPARTAK 1:1

STRELCI: Tošić (48) - Nikolić (72)

STADION: Partizana

Sudija: Jovan Šegrt

PARTIZAN: Stojković, Antonov, Mitrović, Ostojić, Radin, Pantić (od 73.minut Ilić), Everton, Janković (od 45. minuta Đuričković), Tošić, Suma (od 45. minuta Solomon), Tavamba.

SPARTAK: Ostojić, Stojković, Kerkez, Ćalasan, Hajdin, Jočić (od 83.minuta Torbica), Šimura, Čečarić, Ivanović, Savković, Nikolić.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.