SUPERLIGA SRBIJE: Zvezda kaskala u početku, ali je na kraju uhvatila SPRINT za novi trijumf (VIDEO+FOTO)

27.07.2019. 19:39
Milan Pavkov
Milan Pavkov / Izvor: MN Press
Uvertira pred Helsinki.

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu Radničkog iz Niša u derbiju drugog kola Superlige Srbije rezultatom 2:0. Gosti su imali nekoliko priliko za gol, ali nius uspeli da realizuju svoje šanse što je Zvezda umela da kazni! Golovima Pavkova i Bena, crveno-beli su ostvarili novi trijumf i nastavili put ka odbrani titule. Izabranici Vladana Milojevića mogli su i ubedljivije da slave protiv Nišlija, ali lopta prosto nije htela u gol u drugom poluvremenu.

POSLEDNJI MEČ PRED REVANŠ SA ZVEZDOM: Helskinki NIJE briljirao pred svojim navijačima

ISTINA IZAŠLA NA VIDELO: Bivši fudbaler Crvene zvezde u vezi sa Kijom Kockar? (FOTO)

ZVEZDI SE SVE OTVORILO: Sjajne vesti stigle iz Danske, Liga šampiona je sad još bliža (FOTO)

KRAJ MEČA!
90. minut:
Tri minuta nadoknade.
87. minut:
Velika šansa za Radnički, ali Borjan sjajno interveniše!
85. minut:
Ben pogađa za 2:0! Iskoristio je jedan odbitak i pogodio nebranjeni deo mreže.
79. minut:
Velika šansa za Čumića, ali loš prijem u ključnom trenutku. Bio je sam ispred Borjana...
72. minut:
Vulić dobija priliku umesto Kanjasa.
65. minut:
Indirektan udarac za crveno-bele na samo sedam metara od gola gostiju. Ben je pokušao, ali nije uspeo da pronađe put do mreže. I dalje je 1:0.
62. minut:
Prva izmena na meču. Simić je izašao iz igre, a zemnio ga je Ivanić.
60. minut:
Ben preti Nišlijama, ali sjajna intervencija Petrovića. Na drugoj strani, Stojanović je promašio mrtvu šansu za 1:1, nevereovatno!
58. minut:
Zvezda sve više pritiska gol gostiju, izabranici Vladana Milojevića žele da na vreme reše pitanje pobednika.
50. minut:
Nova šansa za crevno-bela, ali loša završnica Degeneka. Ostaje 1:0
48. minut:
Velika gužva u kaznenom prostoru Nišlija, ali bez promene rezultata.
46. minut:
Bez promena na startu drugog poluvremena.
KRAJ PRVOG DELA!
45. minut:
Odličan udarac Simić, ali lopta završava tik pored desne stative.
40. minut:
GOOOOL! Milan Pavkov postiže gol posle centaršuta Jevtovića!
32. minut:
Pojačanje iz Brazila crveno-belih Žander, pokazuje veliku želju po levoj strani i za sada igra odlično. Nekoliko odličnih prodora i dobrih ubacivanja.
28. minut:
Spor tempo sa obe strane. Velika vrućina i teški uslovi za igru.
22. minut:
Munjevit prodor El Fardu Bena i odličan udarac! Vrhovima prstiju golman Radničkog je sprečio zvezdin vihor po desnoj strani da postigne vodeći gol.
16. minut:
Nova šansa za Radnički! Loš udarac Batrovića sa samo pet metara. Bio je oči u oči sa Borjanom.
13. minut:
Prva velika šansa na meču i to za gostujući tim. Odličan prodor i ubacivanje Todorovića, ali loša završnica Mihajlovića. Ostaje 0:0!
8. minut:
Žander je pogubio živce posle starta Todorovskog i krenuo da se obračuna sa njim. Strasti su se na kraju ipak smirile.
4. minut:
Početno ispitavanje snaga sa obe strane, loša poseta na Marakani.
UTAKMICA JE POČELA

CRVENA ZVEZDA - RADNIČKI NIŠ 2:0

STADION: Rajko Mitić

SUDIJA: Jovan Šegrt

STRELCI: Pavkov 40, Ben 85.

KARTONI:

Crvena zvezda: Borjan – Degenek, Pankov, Babić, Žander – Kanjas (Vulić 72. minut), Jovančić – Jevtović (Vukanović 83. minut), Ben, Simić (Ivanić 63. minut) – Pavkov.

Radnički Niš: Petrović – Todorovski, Stevanović, Ostojić, Đorđević – Todorovski, Bondarenko – Čumić, Tomić, Batrović (Knežević 72. minut)– Mihajlović (Đilas 81. minut).

Pogledajte kako izgleda Ebi Klensi, supruga bivšeg engleskog napadača, Pitera Krauča