SUPERLIGA SRBIJE: Goleada u Inđiji, domaćinu tri boda

28.08.2020. 19:41
FK Inđija
FK Inđija / Izvor: MN Press
Na programu 6. kolo.

Prvi meč šestog kola Superlige Srbije između Inđije i Javora obeležila su brojna uzbuđenja, a domaćin je uspeo da ostvari trijumf sa 3:2 (1:0) i tako dođe do druge pobede u ovoj sezoni, dok su gosti iz Ivanjice pretrpeli treći poraz.

NIJE DUGO BIO BEZ KLUBA: Živković posle Benfike pred vratima slavnog kluba iz Serije A

KRAJIŠNICI POBEDILI TIM IZ STARE HERCEGOVINE: Transparent je OSTAVIO meč u drugom planu (FOTO)

DELIJE PODSETILE MILA PRED IZBORE: Poturica roda svoga, od Turčina mnogo gori (FOTO)

Inđija je do prednosti stigla već u 8. minutu kada je precizan bio Kosta Aleksić. Uprkos rano postignutom golu, do poluvremena nije bilo promene rezultata, a domaćin je u nastavku stigao do vođstva od 2:0 pošto je iz penala u 56. minutu precizan bio Srđan Dimitrov. Izlgedalo je tada da će Inđija ostvaiti siguran trijumf, ali gosti nisu tko mislili.

Za samo osam minuta je Javor uspeo da stigne do izjendačenja. Prvo je Luka Luković smanjio na 2:1 u 67. minutu, da bi tim iz Ivanjice do izjednačenja stigao u 75. mintu preko Marka Jevtića. Grogiran je bio domaći tim u tim trenucima, ali je preko rezerviste Nebojše Bastajića uspeo u 82. minutu da ponovo stigen do vođstva i ispotaviće se tri boda.