SUPERLIGA SRBIJE: Partizan u ŠESTOJ BRZINI protutnjao Inđijom (VIDEO)

26.02.2021. 12:24 17:13
FK Partizan
FK Partizan / Izvor: Foto: FK Partizan
Demonstracjia sile.

Fudbaleri Partizana stigli su do 13. pobede u nizu u Superligi Srbije. Oni su na gostovanju savladali ekipu Inđije ubedljivim rezultatom 0:6. Ovom pobedom, izabranici Aleksandra Stanojevića, nastavili su borbu za titulu zabetoniravši drugo mesto na tabelu, iza prvoplasirane Crvene zvezde.

HAOS! GROBARI PRED SAN SIROM: Zvezda igra, oni šalju poruku VELJI NEVOLJI! Milanisti ih PODRŽALI (FOTO)

DISCIPLINCI FSS NIKAD RIGOROZNIJI: Trener Mačve SUSPENDOVAN na tri meseca

ORLIĆI SIGURNI U STAROJ PAZOVI: Srbija ponovo bolja od Bosne i Hercegovine (VIDEO)

Odlično su startovali crno-beli na ovom gostovanju. Kontrolisali su igru u prvim minutima, Štulić je u ranoj fazi iskoristivši grešku odbrane domaćina izašao na zicer golmanu Jovičiću ali je uputio neprecizan udarac ka golu.

U sedmom minutu  meča glavni arbitar Novak Simović dosudio je jedanaesterac za ekipu crno-belih nakon startaAleksića koji je oborio Obradovića u kaznenom prostoru. Realizator kaznenog udarca bio je Izraelac Natho koji je mirno i lako saladao golmana domaćih.

Prednost Partizana duplirao je Lazar Marković kada ga jeAsano odlično uposlio.

Činilo se da će se sa tim rezultatom otići na odmor, međutim u drugom minutu nadoknade golman Jovičić koji je do tada nekoliko puta spasao svoj tim ovoga puta je napravio katastrofalnu grešku koju je kaznio Miloš Jojić za konačni rezultat na prvom poluvremenu 0:3.

I drugi deo meča je obeležio Partizan koji je nastavio sa dominacijom na terenu u Inđiji. A krunu na sjajnu akciju stavio je Takuma Asano kome je ovo bio 12. pogodak u Superligi Srbije.

Nemanja Jović je nešto kasnije iskoristio konfuziju u odbrani domaćina i matirao golmana Jovičića.

U poslednjem minutu igre i konačan rezultat na ovom meču postavio je Vujačić koji je sjajno ragovao na odbijenu loptu i savladao golmana

Partizan u sledećem meču dočekuje trećeplasiranu ekipu Vojvodine koju predvodi Nenad Lalatović.

U nastavku pročitajte detaljniji tok meča Inđija - Partizan.

INĐIJA - PARTIZAN  0:6 ('7. Natho, '41 L. Marković, '45+2 Jojić, '51 Asano, '79 Jović, '90 Vujačić)

14:48 KRAJ MEČA!
Partizan je protutnjao Inđijom! Konačan rezultat 0:6
90.Minut
GOOOL!!! Vujačić je nakon izvedenog kornera sjajno ragovao na odbijenu loptu i savladao golmana za konačan rezultat 0:6!
83.Minuta
STATIVA!!! Konačno je zapretio domaćin, Bastajić je uputio udarac ka golu Stojkoviča i pogodio stativu! Prva prava prilika za domaćine.
79. Minut
GOOOL!!! Nemanja Jović je iskoristio haos i nesporazum u odbrani domaćina, ukrao loptu i savladao golmana Jovičića za 0:5!
65.Minut
Mirniji period igre u Inđiji. Ovo koristi trener Stanojević i vrši poslednje izmene u ekipi. Bajebek i Pavlović menjaju Asana i Jojića.
58.Minut
Nova promena kod domaćih Đorđe Pantelić ulazi umesto Aleksandra Đorđevića.
53.Minut
Izmena u ekipi Partizana! Van terena su Lazar Marković, Natho i mladi Štulić a njihove zamene su Suma, Holender i mladi Nemanja Jović.
51. Minut
GOOOL!!! Natho sjajno upošljava Asana koji je bio duboko u kaznenom prostoru prevario odbranu i zatresao mrežu Jovičića!
14:04
Počelo je drugo poluvreme! Jedna izmena kod domaćih. Umesto Riznića ulazi Đurić.
KRAJ PRVOG POLUVREMENA
Vode crno-beli u gostima sa 0:3
45+2.
Velika greška golmana Jovičića koji je izgubio loptu na ivici svog kaznenog prostora što je iskoristio Asano i uposlio Jojića koji je postigao treći gol za crno-bele!
45.Minut
Igraće se još 2 minuta!
41.Minut
GOOOL!! Asano je odlično uposlio Lazara Markovića koji je sjajnim šutom konačno matirao golmana Inđije. Svemu je prethodila greška domaćeg fudbalera Kamua.
38.Minut
Štulić na travi, medicinska ekipa na terenu.
37.Minut
Dobro izveden korner, Aleksić je uputio udarac ka golu ali lopta završava u spoljnom delu mreže.
36.Minut
Preti Inđija po stranu, reaguje odbrana crno-belih! Biće prvi korner u meču za domaćin!
33.Minut
Natho je uposlio Štulića kome je malo falilo da stigne lopte u kaznenom prostoru, do koje je prvi doša Jovičić koji briljira u prvom delu meča.
32.Minut
Vraća Partizan loptu u svoj posed i diktira tempo na protivničkoj polovini. Sjajno je Jojić izveo slobodan udarac Vujačić je glavom pokušao ali još jednom Jovčić na mestu.
26.Minut
Preuzima Inđija inicijativu na polovini Partizana, imaju veći posed lopte u ovim trenucima utakmice ali ono što fali je završan pas koji bi mogao da ugrozi gol Stojkovića.
24.Minut
Sjajno izveden korner Jojića! Lopta na peterac, Vujačić je odlično zahvatio loptu glavom ali ni to nije bilo dovoljno. Lopta odlazi pokraj desne stative.
23.Minut
Oštrija intervencija odbrane Partizana u kaznenom prostoru, na travi se našao napadač domaćina ali Simović smatra da penala nema!
21.Minut
Ponovo je Asanao sjajno uposlio Štulića koji je prodrao u kazneni prostor i uputio udarac ali se golman domaćina jako dobro postavio i sjajno intervenisao!
17.Minut
Krenula je u neku vrstu polu-ofanzive igrači Inđije ali nisu dovoljno pritisli zadnju liniju Partizana što je gostima dalo prostora za kontra napad! Odlično je upošlje Štulić koji je izblokiran u kaznenom prostoru!
14.Minut
Ponovo kiks odbrane Inđije, lopta je došla do Lazara Markovića koji je odmah uputio odarac ali je Jovičić odlično reagovao i zauzdaro loptu u svojim rukama.
13.Minut
I dalje traje ofanziva Partizana ali se odbrana Inđije dobro snalazi i rešava opasnosti koje im najviše nanose mladi Štulić i Asano.
07.Minut
GOOOOL!!! Natho je realizovao jedanaesterac! Pogodio je u levu stranu golmana Jovičića koji je otišao u suprotan ugao.
6.Minut
Penal za Partizan!!! Aleksić je oborio Obradovića u kaznenom prostoru. Simović pokazuje na belu tačku!
03.Minut
Greška odbrane Inđije! To je iskoristio mladi Štulić koji je izbio na 1na1 sa golmanom domaćina ali je neprecizno uputio udarac ka golu. Lopta je završila nekoliko metara od leve stative!